Lublin – VITROPLAST – Partner Handlowy Premium

ul. Koncertowa 9
20-843 Lublin

tel. 81 740 43 37
e-mail: vitroplast@oknoplast.com.pl

Więcej informacji

Wraz z nadejściem chłodu zastanawiasz się nad wymianą okien? Słusznie, bo poprawnie wybrana stolarka zapewni Twojemu domowi odpowiednią termoizolację, a Ty zaoszczędzisz pieniądze na ogrzewaniu. Pamiętaj, że okna to przede wszystkim praktyczność i funkcjonalność, a dopiero potem estetyka. Nie wiesz, który rodzaj stolarki z oferty Oknoplast wybrać? Nic dziwnego, bo różnorodność naszej oferty może przyprawić o zawrót głowy, ale nie martw się! Naszych doradców oraz montażystów znajdziesz również w Lublinie, przy ulicy Koncertowej 9.   Partner handlowy Oknoplast w Lublinie To właśnie nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze okien dopasowanych do wielkości Twojego domu, rodzaju zabudowy i aranżacji wnętrz oraz w zależności od tego, czego oczekujesz od stolarki firmy Oknoplast.

FAQ: W Lublinie takie pytania zadawaliście najczęściej

 
  1. W jakim pomieszczeniu najlepiej zastosować moskitiery?
W sezonie letnim przydadzą się one szczególnie w pokojach dziecięcych, po to, by nieproszone owady nie budziły i nie przeszkadzały maluchom. Zamontowanie moskitier poleca się także w pomieszczeniach głównych (np. duży pokój, salon), gdzie spędza się sporo czasu, a dostęp świeżego powietrza wieczorami jest konieczny. Takie rozwiązanie pozwoli zapomnieć o problemie z owadami w sezonie letnim.  
  1. Gdzie dokładnie w Lublinie znajduje się salon Premium Oknoplastu?
Nasz salon Premium Oknoplastu znajduje się przy ulicy Koncertowej 9 w Lublinie. Zapraszamy do odwiedzin oraz zapoznania się z naszą ofertą zarówno w salonie jak i poprzez naszą stronę internetową (www.oknoplast.com.pl). W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem do naszego salonu prosimy wejść w zakładkę „Gdzie kupić?” na naszej stronie internetowej, a następnie wejść w opcję „Jak dojechać?”, która przekieruję Cię do szczegółowej mapy.  
  1. Czym jest pakiet szybowy 4 Xglass?
To nasze autorskie rozwiązanie, które składa się z trzech szyb, gdzie dwie z nich mają grubość 3 mm, a jedna 4 mm. Taka szyba pozwala zredukować hałasy dobiegające z zewnątrz, co czyni ją bardziej dźwiękoszczelną. Zaletami zastosowania pakietu szyb 4 Xglass jest także ograniczenie uchodzenia ciepła z pomieszczenia, co pozwala obniżyć koszty energii.  
  1. W jaki sposób najlepiej skontaktować się z salonem Oknoplastu w Lublinie?
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Lublinie osobiście, znajdziesz go przy ulicy Koncertowej 9. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer 81 740 43 37, lub skontaktuj się z nami drogą mailową poprzez vitroplast@oknoplast.com.pl.  
  1. Czym charakteryzują się drzwi zewnętrzne PVC?
Nasze drzwi zewnętrzne PVC charakteryzuje przede wszystkim energooszczędność i komfort użytkowania. Nasi klienci cenią sobie walory estetyczne, dlatego proponujemy szeroki wybór nie tylko modeli drzwi, ale także ich odcieni, które mogą komponować się z odcieniami okien. Niski próg wykonany z aluminium z przekładką termiczną pozwoli ograniczyć koszty zużycia energii. Dodatkowym elementem, który sprawia, że drzwi zewnętrzne PVC to dobry wybór, jest ich wpływ na bezpieczeństwo domowników. Zasuwnice mogą zaryglować drzwi jednocześnie w trzech miejscach.