Lublin – VITROPLAST – Partner Handlowy Premium

ul. Koncertowa 9
20-843 Lublin

tel. 81 740 43 37
e-mail: vitroplast@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Wraz z nadejściem chłodu zastanawiasz się nad wymianą okien? Słusznie, bo poprawnie wybrana stolarka zapewni Twojemu domowi odpowiednią termoizolację, a Ty zaoszczędzisz pieniądze na ogrzewaniu. Pamiętaj, że okna to przede wszystkim praktyczność i funkcjonalność, a dopiero potem estetyka.Nie wiesz, który rodzaj stolarki z oferty Oknoplast wybrać? Nic dziwnego, bo różnorodność naszej oferty może przyprawić o zawrót głowy, ale nie martw się! Naszych doradców oraz montażystów znajdziesz również w Lublinie, przy ulicy Koncertowej 9. Partner handlowy Oknoplast w LublinieTo właśnie nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze okien dopasowanych do wielkości Twojego domu, rodzaju zabudowy i aranżacji wnętrz oraz w zależności od tego, czego oczekujesz od stolarki firmy Oknoplast.

FAQ: W Lublinie takie pytania zadawaliście najczęściej

 
  1. W jakim pomieszczeniu najlepiej zastosować moskitiery?
W sezonie letnim przydadzą się one szczególnie w pokojach dziecięcych, po to, by nieproszone owady nie budziły i nie przeszkadzały maluchom. Zamontowanie moskitier poleca się także w pomieszczeniach głównych (np. duży pokój, salon), gdzie spędza się sporo czasu, a dostęp świeżego powietrza wieczorami jest konieczny. Takie rozwiązanie pozwoli zapomnieć o problemie z owadami w sezonie letnim. 
  1. Gdzie dokładnie w Lublinie znajduje się salon Premium Oknoplastu?
Nasz salon Premium Oknoplastu znajduje się przy ulicy Koncertowej 9 w Lublinie. Zapraszamy do odwiedzin oraz zapoznania się z naszą ofertą zarówno w salonie jak i poprzez naszą stronę internetową (www.oknoplast.com.pl). W razie jakichkolwiek problemów z dojazdem do naszego salonu prosimy wejść w zakładkę „Gdzie kupić?” na naszej stronie internetowej, a następnie wejść w opcję „Jak dojechać?”, która przekieruję Cię do szczegółowej mapy. 
  1. Czym jest pakiet szybowy 4 Xglass?
To nasze autorskie rozwiązanie, które składa się z trzech szyb, gdzie dwie z nich mają grubość 3 mm, a jedna 4 mm. Taka szyba pozwala zredukować hałasy dobiegające z zewnątrz, co czyni ją bardziej dźwiękoszczelną. Zaletami zastosowania pakietu szyb 4 Xglass jest także ograniczenie uchodzenia ciepła z pomieszczenia, co pozwala obniżyć koszty energii. 
  1. W jaki sposób najlepiej skontaktować się z salonem Oknoplastu w Lublinie?
Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Lublinie osobiście, znajdziesz go przy ulicy Koncertowej 9. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer 81 740 43 37, lub skontaktuj się z nami drogą mailową poprzez vitroplast@oknoplast.com.pl. 
  1. Czym charakteryzują się drzwi zewnętrzne PVC?
Nasze drzwi zewnętrzne PVC charakteryzuje przede wszystkim energooszczędność i komfort użytkowania. Nasi klienci cenią sobie walory estetyczne, dlatego proponujemy szeroki wybór nie tylko modeli drzwi, ale także ich odcieni, które mogą komponować się z odcieniami okien. Niski próg wykonany z aluminium z przekładką termiczną pozwoli ograniczyć koszty zużycia energii. Dodatkowym elementem, który sprawia, że drzwi zewnętrzne PVC to dobry wybór, jest ich wpływ na bezpieczeństwo domowników. Zasuwnice mogą zaryglować drzwi jednocześnie w trzech miejscach.