Okna Lubliniec

Lubliniec - PERFEKT DESIGN - Partner Smart Home
św. Anny 15a 42700 Lubliniec
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Szukasz najlepszej firmy w Lublińcu specjalizującej się w wymianie okien? Lepiej nie mogłeś trafić! Oknoplast to producent, który kształtuje polski rynek od wielu lat, a swoje doświadczenie potwierdza takimi wyróżnieniami, jak m.in. Teraz Polska. Wiemy jak zapewnić Klientowi najwyższą satysfakcję, więc przejrzyj naszą ofertę. W niej znajdziesz okna z serii Pixel, Prolux oraz Winergetic Premium. Wymiana okien w Lublińcu Wolisz skontaktować się z nami osobiście? Odwiedź punkt handlowy w Lublińcu, przy ulicy świętej Anny 15 a. Do Twojej dyspozycji oddajemy również formularz kontaktowy dostępny w zakładce „Gdzie kupić?”. Wystarczy, że wpiszesz kilka podstawowych danych, opiszesz swój problem, a pracownicy Oknoplast jak najszybciej postarają się odpisać.
FAQ: Lubliniec – najczęstsze pytania
 1. Mieszkam w Lublińcu, ale nigdy nie miałem okazji być w Waszym salonie, gdzie dokładnie go znajdę?  Salon Premium Oknoplastu w Lublińcu znajduje się przy ulicy św. Anny 15 a. Zachęcamy do odwiedzin i zapewniamy, że nasi doradcy postarają się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Nasz zespół składa się z profesjonalistów i fachowców, dlatego możesz mieć pewność, że udając się do salonu w Lublińcu, otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.
 2. Dlaczego Wasze okna zasługują na moją uwagę?  Każdy nasz produkt odznacza się wysokimi właściwościami użytkowymi i sprawia, że oszczędzanie energii staje się proste. Reklamacje produktów są rzadkością, a nasza wieloletnia gwarancja zapewnia pewność użytkowania. Dużą uwagę zwracamy na design okna i precyzję jego wykonania, ponieważ w dużej mierze właśnie wygląd jest decydującym kryterium zakupu. Bezpieczeństwo naszych okien jest niepodważalne, specjalne okucia sprawiają, że do pomieszczenia nie ma prawa dostać się żaden włamywacz.
 3. W jakie dni i o jakich porach salon Oknoplastu w Lublińcu jest czynny?  Nasz salon w Lublińcu, który znajduje się przy ulicy św. Anny 15 a, jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od godziny 9:00 do 13:00. Salon nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne. Zapraszamy do osobistych odwiedzin w naszym salonie oraz do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl).
 4. Skąd wiedzieć, kiedy należy wymienić okno?  Największą uwagę należy zwrócić na to, czy okno jest wciąż szczelne. Wykonując test dymu bez wahania odpowiesz sobie na takie pytanie. Dymownicę skieruj w stronę zamkniętego okna i przyglądaj się dymowi. Jeśli bez problemu wydostaje się na zewnątrz, oznacza to tylko tyle, że okno jest bardzo nieszczelne i czas zainwestować w nowe. Jeśli pomimo zamkniętego okna, do środka dostaje się hałas, warto rozważyć zakup okien dźwiękochłonnych. Gdy rama okna jest zniszczona, popękana lub przestała spełniać swoje funkcje najlepszą decyzją będzie wymiana okien.
 5. Cechą charakterystyczną mojego domu ma być klasyka. Na jakie okna najlepiej się zdecydować?  Polecamy linię okien Prolux, które posiadają zaokrąglone, eleganckie ramy a ich nowoczesna konstrukcja spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom. Węższy profil okna sprawia, że do wnętrza wpada zdecydowanie więcej światła. Dodatkowo niewidoczne zawiasy Winkhaus ProLight Select znacznie ułatwiają użytkowanie i dobrze komponują się z klasycznym stylem.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów