Okna Łuków

Łuków - ZBOROWSKI - Partner Standard
Plac Narutowicza 3 31400 ŁUKÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Masz problem z wyborem odpowiednich okien do Twojego domu? Nie wiesz czy lepiej wybrać okna PCV czy aluminium? Nie mówiąc już o tym czy zdecydować się na szprosy czy trzyszybowe? Nasz specjaliści pośpieszą Ci z pomocą i odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania. Chciałbyś się z nami spotkać w sposób bezpośredni? Zapraszamy do naszego salonu partnerskiego w Twoim mieście. Gdzie znaleźć nas w Łukowie? Wystarczy wejść na naszą stronę firmową, kliknąć w zakład „Gdzie Kupić?”, a następnie wybrać swoją miejscowość z alfabetycznej list lub znaleźć ją na mapie. Zapraszamy do naszego salonu partnerskiego w Łukowie, który mieście na placu Narutowicza 3.
FAQ: O te zagadnienia oferty Oknoplast w Łukowie pytacie najczęściej
 1. Które z okien w Łukowie w ofercie Oknoplast są najbardziej designerskie? Zależy mi przede wszystkim na stylu  Jeśli najbardziej istotny jest dla Ciebie design, powinieneś zwrócić uwagę na piękne okna Pixel, w produkcji których wykorzystaliśmy nasze najbardziej innowacyjne projekty, stworzone w 100% przez nasz zespół. W Pixel znajdziesz smukłą, elegancką ramę idealnie kwadratową – pozbawioną nudnych i sztampowych zaokrągleń obecnych w standardowych oknach PCV. Co więcej, w oknach Pixel zawarliśmy duże powierzchnię szyb, dzięki czemu piękno w towarzystwie atrakcyjnej ilości światła zawita również do wnętrza Twojego domu.
 2. Czy okucia pełnią wyłącznie rolę estetyczną?  Nie tylko, ale również. Okucia to jeden z elementów designu prezentowanego przez okna, bo wykonujemy je z atrakcyjnego dla oka materiału i doskonale komponujemy ze stolarką. Jednak ich głównym zadaniem jest zwiększenie wygody korzystania z okien poprzez możliwość otwierania i zamykania przy mniejszym nakładzie sił. Co więcej, nowoczesne okucia, które umieszczamy w naszych oknach są trudniejsze do zdewastowania, a więc nadają stolarce cechy antywłamaniowe.
 3. Czy zakupione okna w Łukowie wyposażone są w szprosy?  Aby zakupione przez Ciebie okna zawierały szprosy, musisz poinformować nas o tym. Szprosy są bowiem jednym z naszych akcesoriów i żeby zamontować je na ramie i szybie okiennej potrzebujemy czasu. Zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie umieściliśmy dostępne rodzaje szprosów – wewnątrzszybowe i naklejane. Zdecyduj w połączeniu z którymi oknami będą Ci się najbardziej podobać i daj nam znać.
 4. Czy rolety zakupione w Łukowie można obsługiwać za pomocą pilota?  Wszystkie rolety tworzące naszą obecną ofertę posiadają dwa sposoby obsługi – przewodowy z pomocą umieszczonego obok nich przycisku i bezprzewodowy, którego działanie opiera się właśnie na wykorzystaniu pilota. Ten rodzaj obsługi jest o tyle atrakcyjny, że pozwala na stworzenie ze wszystkich rolet w Twoim domu jednego systemu, którym będziesz mógł zarządzać przy pomocy tylko jednego pilota.
 5. Czy okna w Łukowie dostępne są tylko w jednej wersji kolorystycznej?  Wszystkie okna, które znajdziesz w naszej ofercie – niezależnie od miejscowości, w której znajduje się salon – posiadają co najmniej kilkanaście rodzajów wybarwień, od klasycznej bieli po intensywny mahoń. Tylko od Ciebie zależy, który kolor wybierzesz. My do Twojego wyboru się w pełni dopasujemy. Przykłady okien w różnych kolorach znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów