Okna Maków Mazowiecki

Maków Mazowiecki - Świat Okien - Partner Standard
Rynek 6 06200 Maków Mazowiecki
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Maków Mazowiecki - właśnie takie pytania nam zadawaliście!
 1. Czym charakteryzuje się nawiewnik Urbino Premium?  Ten nawiewnik antysmogowy to najnowsze rozwiązanie pozwalające na unowocześnienie istniejącego wcześniej standardowego nawiewnika. Wymienienie zewnętrznego elementu nawiewnika jest szybkie i daje zamierzony efekt - powietrze jest oczyszczone i zdrowsze. Zadbaj o zdrowie całej swojej rodziny!
 2. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Makowie Mazowieckim?  Zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu, który znajduje się przy ul. Rynek 6. Jeśli taka forma kontaktu nie bardzo Ci odpowiada, zadzwoń do nas 297 171 642 lub napisz maila na adres swiatokien.makow@oknoplast.com.pl a my z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.
 3. Czy istnieje możliwość sterowania drzwiami, roletami i oknami za pomocą głosu?  Tak, technologia rozwija się na tyle szybko, że już teraz w najbardziej nowoczesnych domach można znaleźć mechanizmy reagujące na konkretną komendę. Co prawda jedynym obsługiwanym językiem jest język angielski, ale nie powinien on być jakąkolwiek przeszkodą - komendy są krótkie i dobrze przyporządkowane. Sterowanie drzwiami, oknami i roletami za pomocą głosu to krok naprzód do jeszcze bardziej inteligentnego i zautomatyzowanego domu.
 4. Jakie energooszczędne okna znajdę w Waszej ofercie?  W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz okna energooszczędne Winergetic Premium i Winergetic Premium Passive, które wyróżniają się fantastycznymi właściwościami termicznymi. W oknach Winergetic Premium znajdziesz przede wszystkim pakiet szybowy 4 Xglass, pakiet szybowy wykonany z fafli o grubości 3 mm oraz zaokrąglony od zewnętrznej strony kształt profilu.
 5. Czy w Makowie Mazowieckim jest więcej niż jeden salon Oknoplast?  Na tę chwilę w Makowie Mazowieckim znajduje się tylko jeden salon Oknoplast (ul. Rynek 6), który jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-12:00. Odwiedź nasz salon i zadaj pytanie naszym specjalistom, gwarantujemy zadowolenie i odpowiedzenie na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów