Okna Miechów

Miechów - LOGO-SERVICE - Partner Premium
ul. Mickiewicza 2A 32200 MIECHÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Okna w domu czy mieszkaniu pełnią nie tylko spełniają rolę estetyczną, ale również funkcjonalną. To dzięki nim pomieszczenie jest odpowiednio doświetlone, przez to jasne i przyjemne. Dodatkowo stolarka okienna powinna również chronić pomieszczenie przed wychłodzeniem oraz hałasem. Decyzja o jej wymianie to poważna sprawa, gdyż nie tylko wiąże się z niemałym wydatkiem, ale też jest podejmowana na lata. Skorzystaj z pomocy naszych doradców Nie wiesz jakie okna będą odpowiednie do Twojego domu? Potrzebujesz porady osób z doświadczeniem w tej branży? Zajrzyj do naszego salonu partnerskiego w Miechowie. Mieścimy się przy ulicy Sienkiewicza 21 i posiadamy pełną ofertę okien Oknoplast. Z nami znajdziesz nie tylko idealne rozwiązanie, ale masz również gwarancję zakupu stolarki okiennej najwyższej jakości.
FAQ: W Miechowie takie pytania zadawaliście najczęściej
 1. Jak dojechać do salonu Oknoplastu w Miechowie?  Jeżeli nie wiesz, jak dostać się do salonu, polecamy odwiedzenie naszej strony internetowej (www.oknoplast.com.pl) i wejście w zakładkę „Gdzie kupić?”, a następnie w opcję „Jak dojechać?”. Strona przekieruje Cię do mapy, gdzie wyznaczysz trasę od punktu początkowego (dom) do naszego salonu.
 2. Czym wyróżniają się drzwi aluminiowe z oferty Oknoplastu?Nasze aluminiowe drzwi to przede wszystkim najwyższa jakość produktów oraz nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania. Modele drzwi aluminiowych dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, w zależności od upodobań klientów, dodatkowo w ofercie znaleźć można kolor drewnopodobny. Nasze drzwi znajdą swoje zastosowanie w domach pasywnych, gdzie termoizolacyjność stawiana jest na pierwszym miejscu. Wyposażenie drzwi w systemy antywłamaniowe pozwoli Tobie i całej Twojej rodzinie spać spokojnie.
 3. Co charakteryzuje okna Winergetic Premium Passive?  Okna te bardzo dobrze sprawdzą się w coraz bardziej popularnych domach pasywnych, ze względu na zastosowanie wzmocnień termicznych i trzykomorowych pakietów szybowych. Ich zwiększona ochrona przed hałasem sprawia, że miejski ruch uliczny będzie niemal niesłyszalny. W oknie Winergetic Premium Passive zastosowano wzmocnienie termiczne SpaceBlock, które jest połączeniem aerożelu w ramie, oraz pianki poliuretanowej w skrzydle, gwarantuje to bardzo dobrą izolację i zatrzymywanie ciepła w domu.
 4. Na weekend planuję odwiedzenie salonu Oknoplastu w Miechowie, gdzie dokładnie go znajdę?  Nasz salon w Miechowie znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 21. Niestety salon nie jest czynny ani w soboty ani w niedzielę, co oznacza, że zakupy w tych dniach są niemożliwe. W takim wypadku zapraszamy do salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
 5. Gdzie najlepiej sprawdzi się próg Win Step?  Niski próg balkonowy, sięgający zaledwie 2 cm, dobrze sprawdzi się w domach, gdzie przebywają osoby starsze lub niepełnosprawne. Polecany jest także do domów z dziećmi, gdzie niski próg Win Step pozwoli zminimalizować ryzyko potknięcia. Próg Win Step dostępny jest w wersji aluminiowej oraz PVC.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów