Okna Miechów

Miechów - LOGO-SERVICE - Partner Premium
ul. Mickiewicza 2A 32200 MIECHÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Okna w domu czy mieszkaniu pełnią nie tylko spełniają rolę estetyczną, ale również funkcjonalną. To dzięki nim pomieszczenie jest odpowiednio doświetlone, przez to jasne i przyjemne. Dodatkowo stolarka okienna powinna również chronić pomieszczenie przed wychłodzeniem oraz hałasem. Decyzja o jej wymianie to poważna sprawa, gdyż nie tylko wiąże się z niemałym wydatkiem, ale też jest podejmowana na lata. Skorzystaj z pomocy naszych doradców Nie wiesz jakie okna będą odpowiednie do Twojego domu? Potrzebujesz porady osób z doświadczeniem w tej branży? Zajrzyj do naszego salonu partnerskiego w Miechowie. Mieścimy się przy ulicy Sienkiewicza 21 i posiadamy pełną ofertę okien Oknoplast. Z nami znajdziesz nie tylko idealne rozwiązanie, ale masz również gwarancję zakupu stolarki okiennej najwyższej jakości.
FAQ: W Miechowie takie pytania zadawaliście najczęściej
 1. Jak dojechać do salonu Oknoplastu w Miechowie?  Jeżeli nie wiesz, jak dostać się do salonu, polecamy odwiedzenie naszej strony internetowej (www.oknoplast.com.pl) i wejście w zakładkę „Gdzie kupić?”, a następnie w opcję „Jak dojechać?”. Strona przekieruje Cię do mapy, gdzie wyznaczysz trasę od punktu początkowego (dom) do naszego salonu.
 2. Czym wyróżniają się drzwi aluminiowe z oferty Oknoplastu?Nasze aluminiowe drzwi to przede wszystkim najwyższa jakość produktów oraz nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania. Modele drzwi aluminiowych dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, w zależności od upodobań klientów, dodatkowo w ofercie znaleźć można kolor drewnopodobny. Nasze drzwi znajdą swoje zastosowanie w domach pasywnych, gdzie termoizolacyjność stawiana jest na pierwszym miejscu. Wyposażenie drzwi w systemy antywłamaniowe pozwoli Tobie i całej Twojej rodzinie spać spokojnie.
 3. Co charakteryzuje okna Winergetic Premium Passive?  Okna te bardzo dobrze sprawdzą się w coraz bardziej popularnych domach pasywnych, ze względu na zastosowanie wzmocnień termicznych i trzykomorowych pakietów szybowych. Ich zwiększona ochrona przed hałasem sprawia, że miejski ruch uliczny będzie niemal niesłyszalny. W oknie Winergetic Premium Passive zastosowano wzmocnienie termiczne SpaceBlock, które jest połączeniem aerożelu w ramie, oraz pianki poliuretanowej w skrzydle, gwarantuje to bardzo dobrą izolację i zatrzymywanie ciepła w domu.
 4. Na weekend planuję odwiedzenie salonu Oknoplastu w Miechowie, gdzie dokładnie go znajdę?  Nasz salon w Miechowie znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 21. Niestety salon nie jest czynny ani w soboty ani w niedzielę, co oznacza, że zakupy w tych dniach są niemożliwe. W takim wypadku zapraszamy do salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
 5. Gdzie najlepiej sprawdzi się próg Win Step?  Niski próg balkonowy, sięgający zaledwie 2 cm, dobrze sprawdzi się w domach, gdzie przebywają osoby starsze lub niepełnosprawne. Polecany jest także do domów z dziećmi, gdzie niski próg Win Step pozwoli zminimalizować ryzyko potknięcia. Próg Win Step dostępny jest w wersji aluminiowej oraz PVC.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów