Okna Mielec

Mielec - ZDZIEBKO ANDRZEJ - Partner Premium
Rynek 7 39300 MIELEC
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Mieszkasz w Mielcu lub okolicznych miejscowościach, potrzebujesz wymiany okien, ale nie wiesz, na którego z wykonawców się zdecydować? Dobrze, że trafiłeś na nas. Oknoplast to przedsiębiorstwo produkcyjne obecne na rynku od wielu lat, z załogą specjalistów w doradztwie, którzy pomogą Ci wybrać okna idealne. Odwiedź nasz salon w Mielcu, przy ulicy Rynek 7. Wymiana okien w Mielcu przez firmę Oknoplast W naszym katalogu znajdziesz okna skupione na designie, świetle, cieple oraz technologii. W zależności od potrzeb wybierz te najlepsze, a gwarantujemy Ci wysoką jakość ich wykonania i niepowtarzalność wzoru. Zadzwoń do nas pod numer 17 583 09 14 i zleć firmie Oknoplast wymianę okien. Zajmiemy się tym szybko i fachowo.
FAQ: Mielec – najczęstsze pytania
 1. Czym jest ciepły montaż okna?  Okna energooszczędne wymagają ciepłego montażu, ponieważ tylko dzięki temu wykorzysta się wszystkie ich zalety, a przede wszystkim wysoką termoizolacyjność. Do uszczelnienia montażu takiego okna stosuje się trzy warstwy izolacyjne: taśma paroprzepuszczalna, pianka poliuretanowa oraz folia paroszczelna. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić energię cieplną, dzięki wyeliminowaniu mostków cieplnych, przez które zazwyczaj ucieka nagrzane powietrze.
 2. Co interesującego znajdę w drzwiach tarasowych PSK i PSK-Z?  Zastosowanie drzwi tarasowych PSK i PSK-Z to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które lubią mieć dobrze zagospodarowane miejsce wokół wyjścia tarasowego i ogrodowego. Drzwi wyposażone są w system uchylno-przesuwny, co pozwala bez problemu przesuwać wielkie skrzydła, ale także je uchylać. Duża powierzchnia szyb sprawia, że wnętrze jest przepełnione światłem. Dodatkowo drzwi tarasowe PSK-Z dostępne są we wszystkich systemach okiennych Oknoplastu.
 3. W jaki sposób najlepiej skontaktować się z salonem Oknoplastu w Mielcu?  Zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu w Mielcu przy ulicy Rynek 7 oraz kontaktu telefonicznego pod numerem 17 583 09 14. Jeśli chciałbyś skontaktować się z nami drogą mailową pisz pod adres: zdziebko@oknoplast.com. Nasi doradcy oraz fachowcy dołożą wszelkich starań, by rozwiać Twoje wątpliwości oraz wyposażyć Cię w konkretną wiedzę.
 4. Czym są nawiewniki okienne i w jakim pomieszczeniu najlepiej je zastosować?  Nawiewniki okienne zapewniają prawidłową wymianę powietrza w pomieszczeniu, a także pomagają uniknąć zbyt dużej wilgotności. Wyeliminowanie konieczności otwierania okna, by wywietrzyć pomieszczenie, to spore ułatwienie szczególnie jesienią oraz zimą. Mając w domu małe dziecko nawiewniki będą niezastąpione i zdecydowanie podniosą komfort życia. Nawiewniki Oknoplastu mogą automatycznie dopasować się do warunków panujących na zewnątrz i wewnątrz domu, co pozwala na idealne dostosowanie ilości wymienianego powietrza.
 5. W jakie dni i o jakich porach salon Oknoplastu w Mielcu jest otwarty?  Nasz salon w Mielcu (ul. Rynek 7) jest otwarty od poniedziałku do piątku, od godziny 10:00 do 16:00. W soboty zapraszamy do salonu już od godziny 9:30 do 12:00. Salon nie czynny w niedziele oraz święta.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów