Okna Mikołów

Mikołów - PERFEKT DESIGN - Partner Smart Home
Świętego Wojciecha 7 43190 Mikołów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Szukasz stolarki aluminiowej, PCV, rolet lub akcesoriów okiennych? Oferta Oknoplastu zawiera w sobie każdy z tych podpunktów, a przy tym zapewnia wysoką jakość montażu okien. Przejrzyj nasz katalog dostępny na stronie oknoplast.com.pl, a jeśli będziesz miał problem z wyborem – skontaktuj się z naszymi doradcami za pomocą numeru telefonu 606 623 932 lub odwiedź nasz salon w Mikołowie przy ulicy Świętego Wojciecha 7. Szeroka oferta okienna Oknoplast W Twoje ręce oddajemy okna typu Pixel, Prolux, Winergetic Premium i Winergetic Premium Passive. Każde z nich skupione na innym czynniku – designie, świetle, cieple lub technologii skupiają wokół siebie zadowolonych Klientów.
FAQ: W Mikołowie takie pytania padały najczęściej
 1. Mam w planach budowę domu w Mikołowie, ale już teraz zastanawiam się nad zastosowaniem rolet zewnętrznych. Jakie są ich zalety?  Rolety zewnętrzne przede wszystkim cechują się wysoką termoizolacyjnością, co oznacza, że więcej ciepłego powietrza zostaje wewnątrz domu. Redukcja hałasu dobiegającego z zewnątrz może być kolejnym czynnikiem, który wpłynie na decyzję o zakupie rolet zewnętrznych. Dodatkowo, jednoczesny zakup okien i rolet zapewnia ich idealne dopasowanie pod względem technicznym jak i kolorystycznym. Cenisz sobie ochronę przed włamywaczami i dbasz o bezpieczeństwo całej rodziny? Niektóre z rolet wyposażone są w napędy elektryczne z wieszakami blokującymi, co znacznie utrudnia dostanie się do wnętrza.
 2. Czym są uszczelki EPDM?  Zastosowanie w oknie Winergetic Premium uszczelek EPDM to przede wszystkim pewność wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych, takich jak szybkie zmiany temperatur, promieniowanie słoneczne oraz wilgotność. Uszczelki są wytrzymałe pod kątem rozciągania, ściskania i zrywania. Dostępne w trzech kolorach: karmelowy, szary i czarny, co gwarantuje dopasowanie się do każdego rodzaju okna.
 3. O jakich porach i w jakie dni mogę odwiedzić Wasz salon w Mikołowie?  Salon Oknoplastu w Mikołowie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Salon w niedziele oraz dni świąteczne jest nieczynny. Zachęcamy do odwiedzin naszego salonu w Mikołowie przy ulicy Świętego Wojciecha 7.
 4. Wciąż zastanawiam się nad zakupem szprosów do okien, bardzo mnie urzekają, ale nie jestem pewna ich funkcjonalności. Co posiadacie w swojej ofercie?  W naszej ofercie znajdziesz szprosy wewnątrzszybowe, które wykonane są z aluminium, dzięki czemu mogą przyjmować przeróżne kształty. Takie zastosowanie szprosów nada oknom oryginalnego i ciekawego wyglądu. Drugim rodzajem szprosów są te naklejane na szybę, które (w przypadku zmiany gustów) można łatwo zdjąć. Wykonane są z materiału PVC co zapewnia ich łatwe czyszczenie oraz pielęgnację. Oba rodzaje szprosów dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasują się do każdego okna.
 5. Czym jest blokada błędnego położenia klamki?  Blokada ta zapobiega uruchomieniu dwóch funkcji okna jednocześnie (otwarcie i uchylenie), co zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Lekka i precyzyjna praca okucia pozwala na otwarcie okna nawet przez dziecko.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów