Okna Mława

Mława - ANISZEWSKI - Partner Premium
aleja Józefa Piłsudskiego 46 06500 Mława
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Wybór okien do domu czy mieszkania, nie może być oparty jedynie na wizualnym wrażeniu. Odpowiednio dobrana stolarka okienna wpływa przede wszystkim na poziom termoizolacji, ale też chroni przed hałasem. Pozwoli to zredukować wydatki na ogrzewanie oraz podniesie komfort odpoczynku. Masz problem z podjęciem decyzji? Nie wiesz czy wybrany model okien to dobra decyzja? Poproś o pomoc naszych doświadczonych doradców. W Mławie przy ulicy Płockiej II-39 znajdziesz nasz firmowy salon, gdzie uzyskasz odpowiedź na wszelkie pytania. Okna PCV oraz aluminium tylko od Oknoplast Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Gdzie kupić?” A tam znajdziesz alfabetyczny spis miejscowości oraz interaktywną mapę, na której bez problemu klikniesz w swoją miejscowość. Nasz salon mieści się w Morągu Nie ważne czy zależy Ci na nowoczesnym designie czy raczej szukasz tradycyjnych rozwiązań – nasi doradcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Nie podejmuj więc tak ważnej decyzji pochopnie i odwiedź nasz salon już dziś.
FAQ: W Mławie takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. W weekend planuję odwiedzić Wasz salon w Mławie. O której godzinie najlepiej się pojawić?  Niestety, nasz salon nie jest czynny ani w weekendy, ani w dni świąteczne. Do salonu Oknoplastu zapraszamy jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zachęcamy do zpoznania się z naszą ofertą osobiście (ul. Płocka II-39) lub poprzez stronę internetową (www.oknoplast.com.pl).
 2. Co jest charakterystycznego w klamce dESIGN+?  Nasza klamka dESIGN+ to przede wszystkim dbałość o nowoczesny i minimalistyczny wygląd produktu. Cenimy sobie proste i piękne rozwiązania, dlatego nasza klamka dESIGN+ dobrze wkomponuje się w każdy rodzaj okien, a jej wyjątkowe odcienie sprawią, że nie będzie można oderwać od nich wzroku. Do wyboru są odcienie takie jak: biały, brązowy, srebrny, jasnozłoty, ciemnozłoty oraz grafitowy. Klamka dESIGN+ dostępna jest także w wersji z kluczykiem, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo wszystkich domowników.
 3. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Mławie?  Zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu w Mławie, przy ulicy Płockiej II-39. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz niepodważalną wiedzę naszych fachowców. Z salonem Oknoplastu w Mławie możesz się skontaktować także poprzez numer telefonu: 23 689 16 89 lub pod adresem mailowym: aniszewski@oknoplast.com.pl.
 4. Jakie są zalety stolarki aluminiowej?  Nasza stolarka aluminiowa znajdzie swoje zastosowanie głównie przy budowie domów pasywnych i energooszczędnych. Lekkość produktów zapewnia profesjonalny montaż. Kolejną zaletą stolarki aluminiowej jest wysoka izolacyjność termiczna, wiatro- i wodoszczelność oraz łatwość w utrzymaniu i konserwacji. Nasze produkty wykonane z aluminium bez problemu dopasujesz do każdego stylu architektonicznego.
 5. Czy prawidłowy montaż okna naprawdę jest aż tak ważny?Oczywiście, że prawidłowy sposób montażu okna odgrywa istotną rolę. Bez pracy osób doświadczonych, oraz znających dany produkt całość może mieć efekt odwrotny do zamierzonego. Nawet najlepsze okna nie będą spełniały swojej funkcji, jeśli zostaną źle zamontowane. Należy pamiętać o tym, że montaż okna zależy od jego przeznaczenia (inaczej montuje się okno antywłamaniowe i energooszczędne).

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów