Okna Myślenice

Myślenice - ARCHIK + - Partner Premium
ul. Wł. Jagiełły 2 32400 MYŚLENICE
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Okna nie tylko dostarczają światła do pomieszczeń czy też pełnią funkcję dekoracyjną, to od nich zależy w dużym stopniu poziom utraty ciepła. Jeżeli nie są odpowiednio szczelne to nie tylko wypuszczają ciepłe powietrze, ale przede wszystkim wpuszczają zimne. Decyzja o zakupie okien nie jest łatwa, zwłaszcza że jest to spory wydatek. Warto więc w tym zakresie poprosić o pomoc doświadczonych osób. Znajdziesz je w salonie handlowym prowadzonym przez naszego partnera handlowego w Myślenicach przy ulicy Władysława Jagiełły 2. Nie tylko zaprezentują Ci pełną ofertę handlową firmy Oknoplast, ale również doradzą najkorzystniejszy wybór okien. Termoizolacja to podstawa więc zacznij od okien Okna sygnowane marką Oknoplast są połączeniem nowoczesnych technologii oraz designu. Idealnie sprawdzają się w domach pasywnych, dzięki niskiemu współczynnikowi przenikalności ciepła – to idealne rozwiązanie na lata
FAQ: Myślenice – najczęściej zadawane pytania
 1. Jakie są wady i zalety dużych okien?  Zaletą dużych okien jest zdecydowanie większy dostęp światła dziennego do pomieszczenia, w porównaniu ze standardowymi oknami. Podniesienie walorów estetycznych całego budynku, nagrzewanie pomieszczenia energią słoneczną, oraz możliwość obcowania z naturą zza szyby, to jedne z najważniejszych zalet dużych okien. Do wad zalicza się większą powierzchnię do czyszczenia (uporczywe zwłaszcza w dni deszczowe) oraz ograniczenie prywatności (nie tylko domownik widzi więcej, ale także przypadkowy przechodzeń).
 2. W które dni i o jakich porach mogę odwiedzić salon Oknoplastu w Myślenicach?  Nasz salon w Myślenicach (ul. Wł. Jagiełły 2) czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od godziny 9:00 do 13:00. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, że salon Oknoplastu w Myślenicach nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne.
 3. Co różni zewnętrzne drzwi aluminiowe od drzwi PVC?  Drzwi aluminiowe charakteryzuje wysoka jakość oraz nowoczesne wzornictwo. Wysokie parametry techniczne sprawiają, że drzwi aluminiowe dobrze sprawdzą się w domach energooszczędnych. Bezpieczeństwo po zamontowaniu takich drzwi zapewniają antywłamaniowe wkładki zamka, szyby antywłamaniowe oraz wielopunktowe zamki listwowe, które posiadają optymalne rozstawienie kaset ryglujących na całej wysokości wybranych drzwi. Te wykonane z PVC posiadają bogatą paletę kolorystyczną, dzięki której drzwi dopasują się do każdej elewacji. Uzupełnienie drzwi zewnętrznych PVC w niski próg aluminiowy z przekładką termiczną zapewnia energooszczędność.
 4. Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze moskitiery?Dobra pogoda oraz wysokie temperatury sprzyjają rozwojowi owadów, co niekoniecznie jest ulubionym elementem lata. Przed inwazją owadów, szczególnie wieczorem, uchronić może jedynie moskitiera. Obecnie nie liczy się tylko wielkość oczek w siatce, ale także to, jak całość wygląda i czy pasuje do designu okna. Moskitiery produkowane są na wymiar, co sprowadza się do idealnego dopasowania jej do okna. Szeroki wybór kolorystyczny sprawia, że moskitiera może być w tym samym odcieniu co okno.
 5. Czym charakteryzuje się roleta zewnętrza Sol?  Cenimy sobie przede wszystkim komfort i wygodę w użytkowaniu naszych produktów, dlatego roleta zewnętrzna Sol jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią skomplikowanych mechanizmów. Rolety Sol montowane są we wnęce okiennej, dzięki czemu po montażu stanowią część muru. Dodatkowe zabezpieczenie ryglami automatycznymi lub wieszakami blokującymi zapewnia ochronę przed włamaniem.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów