Okna Myszków

Myszków - WOK - Partner Standard
ul. Kościuszki 2 42300 MYSZKÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Decyzja o zakupie nowej stolarki okiennej to poważna sprawa, gdyż podejmowana jest na lata. W związku z tym wybór pomiędzy poszczególnymi typami okien nie jest łatwy, zwłaszcza, że wybór na rynku jest ogromny. Szukasz idealnych okien do swojego domu lub mieszkania? Nie chcesz iść na kompromis cena a jakość? W Oknoplast znajdziesz stolarkę okienną na miarę Twoich oczekiwań. Stylowe rozwiązania w nowoczesnej oprawie Salon naszego partnera handlowego znajduje się w Myszkowie, przy ulicy Kościuszki 2. Tam doświadczeni doradcy nie tylko zapoznają Cię z kolekcją naszych okien, ale również stworzą kosztorys oraz zaproponują firmę montażową. Z fachową pomocą wybór stolarki okiennej jest prostszy niż się to wydaje.
FAQ: Pytania, które najczęściej zadawaliście w Myszkowie
 1. Mieszkam w Myszkowie, ale nigdy jeszcze nie byłam w Waszym salonie. Gdzie mogę go znaleźć?  Salon Oknoplastu w Myszkowie mieści się przy ulicy Kościuszki 2. Jeśli wystąpiłyby jakiekolwiek problemy ze znalezieniem naszego budynku, polecamy zapoznać się z naszą stroną internetową (www.oknoplast.com.pl) oraz zakładką „Gdzie kupić?”, gdzie podane są wszystkie szczegółowe dane oraz mapa dojazdu.
 2. W jakich przypadkach najlepiej zastosować Win Step?  Niski próg balkonowy znajdzie swoje zastosowanie szczególnie w rodzinach, gdzie są osoby niepełnosprawne lub starsze oraz dzieci. Niski próg balkonowy, osiągający wysokość zaledwie 2  cm, wykonany z PVC lub aluminium, zmniejszy ryzyko potknięcia oraz zapewni komfort użytkowania przez długi czas.
 3. Czym jest rozwiązanie Multi Power?  Multi Power to nic innego jak „niewidoczne zawiasy”, które zostały ukryte pomiędzy ramą a skrzydłem. Takie rozwiązanie podkreśla przede wszystkim wyjątkowy design okna oraz jego estetykę. Zastosowanie niewidocznych zawiasów Multi Power to przede wszystkim ułatwienie dbania o czystość okna, ale także montażu rolet, okiennic czy żaluzji.
 4. W jakie dni, i o jakich porach czynny jest salon Oknoplastu w Myszkowie?  Nasz salon w Myszkowie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od godziny 9:00 do 13:00. Proszę zwrócić uwagę na to, że salon nie jest otwarty w niedziele i dni świąteczne. Zapraszamy do osobistych odwiedzin naszego salonu, dołożymy wszelkich starań, by wizyta była owocna w nowe informacje oraz dane techniczne.
 5. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe HST?  Drzwi tarasowe HST pozwalają uzyskać bardzo duże przeszklenia, co jest docenianym elementem, zwłaszcza w domach energooszczędnych. Skrzydła drzwi tarasowych HST poruszają się na dwóch niezależnych prowadnicach, co pozwala na oszczędność miejsca oraz proste użytkowanie. Jeśli cenisz sobie przede wszystkim bezpieczeństwo Twojej rodziny, możesz wyposażyć drzwi tarasowe w okucia antywyważeniowe w klasie RC2. Zastosowana w drzwiach tarasowych HST technologia podnoszono-przesuwna jest gwarancją lekkości w działaniu oraz stabilności.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów