Okna Nasielsk

Nasielsk - BUD MAR - Partner Standard
Kolejowa 6 05191 Stare Pieścirogi
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Oto 5 najczęściej zadawanych pytań o ofertę Oknoplast w Nasielsku
 1. W jaki sposób najszybciej mogę się skontaktować z Waszym salonem w Nasielsku?  Zachęcamy do zatelefonowania do nas pod numerem 509 175 901 lub 721 131 721. Jeśli taka forma kontaktu Ci nie odpowiada, napisz do nas maila na adres budmar@oknoplast.com.pl. Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiązać ewentualne problemy.
 2. Jakie kolory lamelek do rolet zewnętrznych będą pasowały do ciemnej elewacji?  Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje upodobania oraz jak chciałbyś, by Twój dom wyglądał finalnie. Jeśli lubisz jednolitość dobrze sprawdzą się ciemne lub jasne lamelki np. antracyt, brązowy, mahoń, orzech. Dla kontrastu możesz dobrać lamelki szare, kremowe, białe lub w odcieniu kości słoniowej.
 3. Czy w salonie Oknoplast w Nasielsku znajdę takie same produkty, jak w innych miastach?  Niekoniecznie, każdy z naszych salonów w Polsce może różnić się od siebie pod względem dostępności towarów. Nie jest to jednak przeszkodą w realizacji jakiegokolwiek zamówienia. Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z salonem w Nasielsku lub odwiedzisz go osobiście (ul. Kolejowa 6), by zadać im pytanie o dostępność interesującego Cię obiektu.
 4. Co zawarte jest w pakiecie Medium Smart Oknoplast?  Jeśli stawiasz przede wszystkim na wygodę i nowoczesne rozwiązania, ale nie chcesz inwestować w pełną technologię to będzie rozwiązanie idealne dla Ciebie! Pakiet Medium umożliwia za pomocą pilota uchylanie okien, otwarcie drzwi tarasowych, rolet zewnętrznych oraz drzwi zewnętrznych.
 5. Czym jest Win Step i gdzie warto go wykorzystać?  Win Step to nic innego jak niski próg balkonowy lub tarasowy, który jest świetnym rozwiązaniem w przypadku rodzin z osobami starszymi, niepełnosprawnymi lub dziećmi. Win Step dostępny jest w wersji aluminiowej lub PVC, w zależności od Twoich upodobań. Niski próg pozwoli na bezpieczne i szybsze przemieszczenie się pomiędzy pomieszczeniem a tarasem czy balkonem.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów