Okna Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki - BUD MAR - Partner Standard
Bohaterów Modlina 28 05100 Nowy Dwór Mazowiecki
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Takie pytania dostajemy w salonie okien w Nowym Dworze Mazowieckim
 
 1. W jakich godzinach czynny jest salon Oknoplastu w Nowym Dworze Mazowieckim?  Godziny otwarcia poszczególnych salonów zależą od konkretnego salonu, nie są ustalane odgórnie, dlatego skontaktuj się z partnerem handlowym, dowodzącym danym punktem sprzedaży lub szukaj takich informacji na stronie internetowej danego salonu. 
 2. Czy za montaż zakupionych okien doliczana jest dodatkowa opłata?  Usługa montażu okien jest usługą dodatkową, dlatego jej cena zostaje wyliczona osobno, poza zakupem stolarki, a uzależniona jest przede wszystkim od odległości, jaką nasi pracownicy będą zmuszeni pokonać od salonu prosto do Twojego domu i typu okien, bo niektóre w kwestii montażu są szczególnie wymagające. 
 3. Jakie drzwi tarasowe znajdę w Waszej ofercie? Czy jest to tylko jeden rodzaj?  W stworzonym przez nas katalogu znajdziesz cztery główne rodzaje drzwi tarasowych, z których każdy różni się między sobą nie tylko wyglądem, ale także zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. HST czy PSK? To zależy wyłącznie od Ciebie, ale jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie.
 4. Poszukuję okien w jak największym stopniu odpornych na włamania. Czy mogę kupić takie w salonie Oknoplastu w Nowym Dworze Mazowieckim?  Jeśli poszukujesz okien o cechach antywłamaniowych, powinieneś zerknąć na te, z serii Winergetic Premium, a konkretnie Passive. To w nich zastosowaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które sprawiają, że okna stają się nie lada wyzwaniem dla potencjalnych włamywaczy, ale także spełniają swoje rolę w domach pasywnych i chronią wnętrza przed zbędną utratą ciepła.
 5. Czy któreś z rolet zapewniają ciepły montaż?  Oczywiście, przede wszystkim te o nazwie Luna. Posiadają możliwość montażu na profilach, które poszerzają ramę okienną i tym samym umożliwiają tak zwany ciepły montaż.
 6. Czy okna Prolux znajdę w kilku wersjach kolorystycznych?Tak. Stworzyliśmy co najmniej dziesięć przykładów wzorów i kolorów, od najjaśniejszych jak zwykła Biel po najciemniejszy Mahoń, przywodzący na myśl rustykalne rozwiązania aranżacyjne. Przykłady te znajdziesz obok opisu danego typu okien, na naszej stronie internetowej.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów