Okna Nowy Targ

Nowy Targ - OKNOPOL - Partner Premium
ul. K. Wielkiego 10 b 34400 NOWY TARG
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Widzisz, że z roku na rok rachunki za ogrzewanie masz coraz wyższe i zastanawiasz się dlaczego? To najprawdopodobniej wina nieszczelnej stolarki okiennej. Jej wymiana wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego podjęcie takiej decyzji nie jest łatwe. Warto więc wspomóc się doświadczeniem osób znających realia branży, takie jak pracują w naszym salonie partnerskim w Nowym Targu. Profesjonalne doradztwo oraz montaż Szukasz okien Oknoplast w Nowym Targu? Zapraszamy do naszego salonu, który mieście się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 10b.
FAQ: Zanim odwiedzisz nasz salon w Nowym Targu, o oknach, drzwiach i roletach poczytaj tutaj
 1. W jakim miejscu w Nowym Targu znajdę salon Oknoplastu?Nasz punkt handlowy w Nowym Targu znajduje się przy ul. Karola Wielkiego 10 B. Jest to jeden z naszych Salonów Premium, w którym produkty są jeszcze lepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klientów. Odwiedź nasz i sprawdź sam!
 2. Czy wszystkie rolety obecne w ofercie Oknoplastu sterowane są bezprzewodowo?  Nie, nie wszystkie. Aby urozmaicić naszą ofertę, włączyliśmy zarówno rolety obsługiwane za pomocą zaawansowanego technicznie systemu radiowego, jak i przełącznika klawiszowego, umiejscowionego w jednym, konkretnym miejscu.
 3. Czy stolarka aluminiowa jest przeznaczone wyłącznie dla dużych domów?  Okna aluminiowe należą do jednych, z najbardziej drogich rodzajów stolarki. Stąd przekonanie, że występują przede wszystkim w dużych, bogatych domach, ale nie jest to regułą. Jeśli tylko masz takie życzenie, możesz obejrzeć przykłady naszych okien aluminiowych i zdecydować, czy w znajdą zastosowanie również w Twoim domu.
 4. Czy produkty zakupione w Waszym salonie w Nowym Targu objęte są okresem gwarancyjnym?  Oczywiście. Na wszystkie produkty objęte naszą marką obowiązuje 7-letni okres gwarancyjny i obejmuje zarówno całe okna, drzwi i rolety, jak i ich pojedyncze elementy utrudniające lub uniemożliwiające ich funkcjonowanie. Zgłoś się do nas, jeśli tylko wystąpił taki problem. Z chęcią pomożemy.
 5. Czy inwestycja w wysoki standard okien jest opłacalna?  Tak, jest opłacalna. A na pewno po długim czasie użytkowania, kiedy zauważa się, że w zasadzie nie pojawiają się żadne usterki, a okna nie wymagają renowacji, dodatkowej pielęgnacji czy wymiany nawet po długich latach. Takie okna prezentują zazwyczaj wysoki poziom izolacyjności termicznej, dzięki czemu oszczędność widoczna jest również w rachunkach za ogrzewanie – zdecydowanie mniejszych, rzecz jasna.
 6. Czy okna od Oknoplastu wymagają dodatkowej pielęgnacji?Pod tym kątem nasze okna potrzebują takiej pielęgnacji, jak każde inne. Mycie, czyszczenie i sezonowe wymiany drobnych elementów na pewno zapewnią im jeszcze dłuższe i bardziej efektywne funkcjonowanie.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów