Okna Nowy Targ

Nowy Targ - OKNOPOL - Partner Premium
ul. K. Wielkiego 10 b 34400 NOWY TARG
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Widzisz, że z roku na rok rachunki za ogrzewanie masz coraz wyższe i zastanawiasz się dlaczego? To najprawdopodobniej wina nieszczelnej stolarki okiennej. Jej wymiana wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego podjęcie takiej decyzji nie jest łatwe. Warto więc wspomóc się doświadczeniem osób znających realia branży, takie jak pracują w naszym salonie partnerskim w Nowym Targu. Profesjonalne doradztwo oraz montaż Szukasz okien Oknoplast w Nowym Targu? Zapraszamy do naszego salonu, który mieście się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 10b.
FAQ: Zanim odwiedzisz nasz salon w Nowym Targu, o oknach, drzwiach i roletach poczytaj tutaj
 1. W jakim miejscu w Nowym Targu znajdę salon Oknoplastu?Nasz punkt handlowy w Nowym Targu znajduje się przy ul. Karola Wielkiego 10 B. Jest to jeden z naszych Salonów Premium, w którym produkty są jeszcze lepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb Klientów. Odwiedź nasz i sprawdź sam!
 2. Czy wszystkie rolety obecne w ofercie Oknoplastu sterowane są bezprzewodowo?  Nie, nie wszystkie. Aby urozmaicić naszą ofertę, włączyliśmy zarówno rolety obsługiwane za pomocą zaawansowanego technicznie systemu radiowego, jak i przełącznika klawiszowego, umiejscowionego w jednym, konkretnym miejscu.
 3. Czy stolarka aluminiowa jest przeznaczone wyłącznie dla dużych domów?  Okna aluminiowe należą do jednych, z najbardziej drogich rodzajów stolarki. Stąd przekonanie, że występują przede wszystkim w dużych, bogatych domach, ale nie jest to regułą. Jeśli tylko masz takie życzenie, możesz obejrzeć przykłady naszych okien aluminiowych i zdecydować, czy w znajdą zastosowanie również w Twoim domu.
 4. Czy produkty zakupione w Waszym salonie w Nowym Targu objęte są okresem gwarancyjnym?  Oczywiście. Na wszystkie produkty objęte naszą marką obowiązuje 7-letni okres gwarancyjny i obejmuje zarówno całe okna, drzwi i rolety, jak i ich pojedyncze elementy utrudniające lub uniemożliwiające ich funkcjonowanie. Zgłoś się do nas, jeśli tylko wystąpił taki problem. Z chęcią pomożemy.
 5. Czy inwestycja w wysoki standard okien jest opłacalna?  Tak, jest opłacalna. A na pewno po długim czasie użytkowania, kiedy zauważa się, że w zasadzie nie pojawiają się żadne usterki, a okna nie wymagają renowacji, dodatkowej pielęgnacji czy wymiany nawet po długich latach. Takie okna prezentują zazwyczaj wysoki poziom izolacyjności termicznej, dzięki czemu oszczędność widoczna jest również w rachunkach za ogrzewanie – zdecydowanie mniejszych, rzecz jasna.
 6. Czy okna od Oknoplastu wymagają dodatkowej pielęgnacji?Pod tym kątem nasze okna potrzebują takiej pielęgnacji, jak każde inne. Mycie, czyszczenie i sezonowe wymiany drobnych elementów na pewno zapewnią im jeszcze dłuższe i bardziej efektywne funkcjonowanie.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów