Okna Oborniki

Oborniki - Progres Andrzej Nochowicz - Partner Premium
11 Listopada 11/6 64600 Oborniki
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Szukasz nowych okien do Twojego domu czy mieszkania? Ilość dostępnych modeli przytłacza Cię i nie wiesz jaką stolarkę okienną wybrać do swojego domu? To trafiłeś w odpowiednie miejsce, firma Oknoplast produkuje wysokiej jakości okna z PCV oraz aluminium. U nas znajdziesz stolarkę okienną w nowoczesnym designie w przystępnej cenie. Gdzie mogę znaleźć salon Oknoplast? Odpowiedź jest prosta: w Twoim mieście! Wystarczy tylko, że wejdziesz na naszą stronę i wybierzesz Oborniki. Z miejsca dowiesz się, że nasz salon znajduje się przy ulicy 11 Listopada 11/6.
FAQ: W Obornikach takie pytania odnośnie oferty Oknoplastu padały najczęściej
 1. Czy zamontowanie dużych okien zawsze musi wiązać się z wysokimi rachunkami za energię?  Oczywiście, że nie. Na szczęście te czasy już przeminęły, teraz można cieszyć się dużą ilością światła dziennego w pomieszczeniu, oraz niższymi rachunkami za energię. Wszystko za sprawą tego, że ogrzanie wnętrza za dnia odbywa się za pomocą promieni słonecznych. Montaż dużych przeszkleń od strony południowej zapewni dogrzewanie pomieszczenia nawet zimą.
 2. Czym charakteryzuje się okno Prolux, i czy warto w nie zainwestować?  Nasze okno Prolux charakteryzują trwałe uszczelki w narożach listwy przyszybowej, które pomagają zachować większą termoizolację. Niższe, smuklejsze i bardziej zaokrąglone skrzydło pozwala dotrzeć do wnętrza większej ilości światła dziennego. Ruchomy, wąski słupek z klamką umieszczoną symetrycznie to dobry sposób na zachowanie estetyki i stylu domu. Zawsze warto jest inwestować w produkty najwyższej jakości, zakup na pewno się zwróci, a zadowolenie jest gwarantowane.
 3. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Obornikach?  Z naszym salonem w Obornikach możesz skontaktować się na cztery sposoby: odwiedź nas osobiście w budynku mieszczącym się przy ulicy 11 Listopada 11/6, zadzwoń pod numer 663 797 212, napisz maila pod adres progres@oknoplast.com.pl.
 4. W jakich pomieszczeniach z powodzeniem sprawdzą się okna przesuwne?  Zastosowanie takich okien polecamy szczególnie w domach, gdzie liczy się każdy centymetr zaoszczędzonej przestrzeni. Okna przesuwne nie wymagają otwierania skrzydeł na oścież, co pozwala cieszyć się funkcjonalnością i wietrzeniem pomieszczenia bez najmniejszego kłopotu. Swoją rolę będą spełniały zwłaszcza we wnętrzach małych, oraz w kuchniach, gdzie zakres ruchu jest minimalny.
 5. Planuję odwiedzenie salonu Oknoplastu w Obornikach, w jakich godzinach najlepiej do Was zawitać?  Serdecznie zapraszamy do naszego salonu przy ulicy 11 Listopada 11/6 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:30, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Proszę zwrócić uwagę na to, że nasz salon nie jest czynny w niedziele i święta. Najlepszymi godzinami na odwiedziny są te przed południem, gdyż wtedy jest najmniej osób.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów