Okna Oława

Oława - 100 LARKA - Partner Premium
ul. Księdza Twardowskiego 10 55200 Oława
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wymiana stolarki okiennej to trudna decyzja, gdyż rzutuje one na lata. Nie jest to również mały koszt, dlatego staramy wybrać się najlepsze rozwiązania. Jednak szeroki wybór okien o różnych parametrach sprawia, że osoba bez doświadczenia może mieć z tym problem. Masz już dość przeglądania internetu? Dzwonienie na infolinie męczy Cię, gdyż konsultanci nie są wstanie udzielić Ci sensownej porady? Już teraz odwiedź nasz salon w Twoim mieście. Działamy w Oławie przy ulicy Twardowskiego 10. Oławie znajdziesz profesjonalną pomoc W naszym salonie firmowym uzyskasz fachowe doradztwo oraz wszelką pomoc w wyborze stolarki okiennej. Nasi doradcy przeliczą rzeczywisty koszt wymiany okien, a także zaproponują najlepszą ekipę montażową.
FAQ: W Oławie takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. Czy salon Oknoplastu w Oławie jest czynny w weekendy?  Nasz salon nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne. W soboty salon jest czynny od 10:00 do 14:00.
 2. Czym charakteryzuje się roleta zewnętrzna Sol Evolution?Nasza roleta Sol Evolution to przede wszystkim świetne właściwości termoizolacyjne, które pomagają zredukować koszty energii związane z ogrzewaniem pomieszczenia. Tę roletę zewnętrzną można zastosować zarówno w przypadku budynków, które już istnieją, jak i zupełnie nowych inwestycji. System tej rolety nakładany jest na okna, co oznacza, że montaż odbywa się we wnęce okiennej i w efekcie końcowym tworzy część muru.
 3. Czym jest pakiet szybowy i co sprawia, że tak chętnie korzysta się z tego rozwiązania?  Pakiet szybowy to nic innego jak szyby zespolone, które składają się z tafli szkła o różnych grubościach. Pomiędzy nimi umieszczona jest hermetycznie zamknięta komora wypełniona ksenonem, kryptonem lub argonem. Takie rozwiązania pozwalają na poprawę bilansu energetycznego domu, zwiększają wytrzymałość i polepszają przejrzystość okna.
 4. W którym miejscu w Oławie znajdę Wasz salon?  Salon Oknoplastu w Oławie mieści się przy ulicy Twardowskiego 10. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 71 318 25 23, lub pod adresem mailowym: stolarka@oknoplast.com.pl.
 5. Dlaczego okucia okienne są tak ważne?  Okucie pozwala na utrzymanie nienagannej szczelności okien oraz umożliwia otwieranie, uchylanie i zamykanie okna. Jeżeli Twoje okna nie otwierają się prawidłowo lub przepuszczają zbyt dużą ilość powietrza z zewnątrz – skup się na sprawdzeniu elementów takich jak: zawias, zamek i klamka. Zastosowanie okucia obwodowego umożliwia dociśnięcie okna, w sposób równomierny, na całym obwodzie skrzydła. Najwygodniejsze i zarówno najczęściej stosowane są okucia rozwieralno-uchylne, które umożliwiają otworzenie i uchylenie okna. Dobrze dobrane okucia są dodatkową ochroną przed włamywaczami.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów