Okna Olkusz

Olkusz - WAMAR - Partner Premium
ul. K. K. Wielkiego 46 32300 OLKUSZ
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Budowa Twojego wymarzonego domu dobiega końca, a jedyne co pozostało to wybór stolarki okiennej. Nie wiesz czy zdecydować się na okna wykonane z PCV, czy na aluminiowe? Zastanawiasz się na jakie parametry należy zwrócić uwagę? Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia? Już teraz możesz odwiedzić salon naszego partnera handlowego w Olkuszu. Okna Oknoplast kupisz w Twoim mieście Naszą stolarkę okienną znajdziesz w sklepie przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego 46. Nie tylko uzyskasz tam fachową pomoc, ale również dowiesz się wszystkiego na temat oferty naszej firmy. Możesz również uzyskać wsparcie odnośnie wyboru firmy montażowej.
FAQ: W Olkuszu takie pytania odnośnie oferty Oknoplastu zadawaliście nam najczęściej
 1. Czy salon Oknoplastu w Olkuszu jest czynny w weekendy?Salon Oknoplastu w Olkuszu, mieszczący się przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego, otwarty jest jedynie w sobotę (od 9:00 do 13:00). W niedzielę oraz dni świąteczne salon Premium jest zamknięty. Zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu, ale w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 32 645 02 36 lub droga mailową pod adresem: wamar@oknoplast.com.pl.
 2. W jakich wariantach kolorystycznych jest dostępne okno Winergetic Premium?  Nasze okno Winergetic Premium dostępne jest w wielu barwach są to m.in. klasyczna biel, modny antracyt, mahoń, złoty dąb, orzech, siena rosso i kilka innych odcieni, które możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej.
 3. Na jakie okna zdecydować się przy wnętrach minimalistycznych i w stylu skandynawskim?  Najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w duże przeszklenia, które zapewnią spory dostęp światła dziennego, co jest elementem istotnym przy tworzeniu wnętrz w takim stylu. Okno Pixel charakteryzuje się smukłym profilem, do którego można dołączyć drewnianą okleinę. Połączenie wspaniałej termoizolacji i elegancji drewna na pewno zaspokoi każde pragnienie o minimalistycznym wnętrzu.
 4. Czy stolarka aluminiowa dobrze sprawdzi się w domach budowanych w stylu nowoczesnym?  Oczywiście, że tak! Stolarka aluminiowa ma to do siebie, że z łatwością dopasowuje się do potrzeb klienta. Staranne wykonanie drzwi czy okien to klucz do sukcesu. Wysoka izolacyjność takich produktów sprawia, że dom zatrzymuje ciepło, a tym samym obniża koszty energii cieplnej. Duża ilość wariantów kolorystycznych sprawia, że okna lub drzwi aluminiowe z łatwością dopasuje się do każdego stylu domu.
 5. Gdzie dokładnie w Olkuszu znajdę salon Oknoplastu?  Nasz salon Premium znajduje się przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego 46, niedaleko Starego Cmentarza. Salon Premium jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb klientów i ma na uwadze ich pomysły odnośnie budowy domu. Zachęcamy do odwiedzin salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów