Olsztyn – POLIKARSKI – Partner Handlowy PREMIUM

ul. Kościuszki 27a
10-503 Olsztyn

tel. 600 200 414 tel. 89 533 88 11
e-mail: polikarski@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Remont domu zbliża się wielkimi krokami, ale nie wybrałeś jeszcze salonu, w którym zakupisz nowa stolarkę okienną? Dobrze, że trafiłeś do Oknoplastu. W naszym sklepie znajdziesz okna PCV dopasowane do każdych okoliczności. Wystarczy,że odwiedzisz salon Oknoplast w Olsztynie, przy ulicy Kościuszki 27a i skorzystasz z pomocy zaufanych doradców oraz kosztorysantów.Wymiana okien w OlsztynieW naszej ofercie znajdziesz okna PCV, z wyróżnieniem designu, światła, ciepła i technologii. Wybierz stolarkę dopasowaną do profilu Twojego domu i Twoich oczekiwań. Gwarantujemy, że każdy z oferowanych przez nas produktów powstał z najwyższej jakości materiałów, pod okiem specjalistów, a na naszą korzyść przemawia wieloletnie doświadczenie i szybkość działania.

FAQ: Olsztyn – najczęściej zadawane pytania odnośnie oferty Oknoplastu

 
  1. Mieszkam w Olsztynie i niedługo zamierzam wymienić okna w swoim domu. Czy zastosowanie termoramki Warmatec jest koniecznością?
Zakup okna z termoramką Warmatec nie jest koniecznością, jeśli jednak zależy Ci na obniżeniu kosztów ogrzewania domu warto już na samym początku zainwestować w takie rozwiązanie. Termoramka wykonana jest z tworzywa sztucznego i stali szlachetnej, co gwarantuje niezawodność w działaniu przez długi czas. Dodatkowo termoramka Warmatec dostępna jest w trzech kolorach, zapewni to dopasowanie się do każdego rodzaju okna. 
  1. Czym jest okucie Maco dESIGN+?
Owalny kształt okucia, równomierne pokrycie powłoką silber-look, wyposażenie w inteligentne czopy i.S – to tylko część zalet jakie posiada okucie Maco dESIGN+. Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje bezpieczeństwo domowników oraz komfort w użytkowaniu okna. Zapewnienie mikrowentylacji, zaczepy antywyważeniowe Safety Plus i blokada błędnego położenia ramki powinny przekonać każdego niedowiarka do zakupu właśnie takiego okucia. 
  1. Czym charakteryzują się rolety zewnętrzne Luna?
Rolety zewnętrzne stanowią doskonałe uzupełnienie termoizolacji okna, zatrzymują zimne powietrze i ograniczają niepożądane działania warunków atmosferycznych (deszcz, wiatr, długotrwałe promieniowanie słoneczne). System rolety zewnętrznej montowany jest po zewnętrznej stronie okna, istnieje możliwość całkowitej zabudowy rolety na etapie wykończeniowym elewacji domu. Dodatkowo pancerze i obudowy rolety Luna wykonane są z wysokiej jakości aluminium, co potwierdza jedynie trwałość i wytrzymałość naszych rolet. 
  1. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Olsztynie?
Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu przy ulicy Kościuszki 27a osobiście, kontaktowania się drogą telefoniczną pod numerem 89 533 88 11 lub drogą mailową polikarski@oknoplast.com.pl. 
  1. Co zapewnia mi pakiet „estetyka”?
Ten pakiet ma za zadanie zaspokoić potrzeby estetyczne najbardziej wymagających klientów, który cenią sobie przede wszystkim wspaniały wygląd okien. W pakiecie znajdziesz m.in. rozchwytywaną klamkę dESIGN+, która swoim minimalizmem zachwyciła już wiele osób, dodatkowo wiele wariantów kolorystycznych klamki pozwala dopasować się do każdego stylu wnętrza. Niewidoczne zawiasy Multi Power, które ukryliśmy pomiędzy skrzydłem a ramą podkreślą walory estetyczne każdego okna i sprawią, że utrzymanie czystości będzie prostsze.