Okna Opoczno

Opoczno - KOWALSCY OKNA - Partner Premium
Plac Kościusz 4A 26300 Opoczno
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: Opoczno z nowym salonem. OKNOPLAST powiększa swoją sieć salonów
 
 1. Jakie parametry techniczne okien oferuje salon OKNOPLAST w Opocznie?  W salonie w Opocznie znajdziesz wszystkie flagowe modele okien stworzone przez konstruktorów OKLNOPLAST. Pixel to smukły i elegancki profil, a także jeszcze węższy ruchomy słupek z symetrycznie umieszczoną klamką. Dzięki temu zyskasz niesamowity design. Prolux to z kolei doskonałe połączenie estetyki, elegancji i nowoczesnych technologii. Winergetic Premium zapewni Ci energooszczędność, a co za tym idzie – niższe koszty ogrzewania. Winergetic Premium Passive to model, w którym po raz pierwszy zastosowano materiał o najlepszych właściwościach termicznych na świecie – aerożel. Z całą pewnością pomożemy Ci dobrać taki model okien, który odmieni Twój dom.
 2. Znajdę w salonie drzwi tarasowe do mieszkania o mniejszym metrażu?  Tak, zdecydowanie. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli drzwi tarasowych, spośród których każdy wyróżnia się innymi parametrami technicznymi. W mieszkaniach o mniejszym metrażu doskonale odnajdują się drzwi tarasowe PSK i PSK-Z. Ich system uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia sprawiają, że uchylanie i przesuwanie skrzydła wymaga naprawdę niewielkiej siły. Sama szerokości wynosi 1,6 m.
 3. Montaż drzwi tarasowych OKNOPLAST muszę przeprowadzić samodzielnie?  Zakupione w naszym salonie okna, drzwi tarasowe, czy rolety zewnętrzne można zamontować we własnym zakresie. OKNPPLAST wspiera jednak wszystkich swoich Klientów, oferując montaż produktów przez naszych fachowców. Ci zawsze służą radą, odpowiadając na wszystkie pytania, czy wątpliwości. Pamiętaj, że w salonie OKNOPLAST w Opocznie znajdziesz wykwalifikowaną ekipę, która doskonale zna się na swojej pracy i która chce Ci pomóc odmienić swój dom.
 4. Chciałbym dodatkowo ocieplić swój dom. Jaki produkt OKNOPLAST może mi pomóc?  Rolety Luna są doskonały sposobem na dodatkowe poprawienie parametrów cieplnych całego domu. Dzięki temu będziesz mógł obniżyć wysokość rachunków za ogrzewanie. Jak działa mechanizm rolet? Dzięki specjalnemu systemowi montażu rolety okrywają całą powierzchnię stolarki – w ten sposób nie przepuszczają ani zimna dobiegającego z zewnątrz, ani ciepła uciekającego ze środka budynku.
 5. Gdzie w Opocznie znajduje się salon OKNOPLAST? Salon OKNOPLAST w Opocznie znajduje się na Placu Kościuszki (4A). Od poniedziałku do piątku działamy w godzinach 9:00-17:00, zaś w soboty od 9:00 do 13:00. Możesz w tym czasie przyjechać, aby na własne oczy przekonać się o jakości naszych produktów. Jeśli nie masz czasu, możesz także zadzwonić, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiewając wątpliwości.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów