Opole – PERFEKT DESIGN – Partner Handlowy Premium

ul. Oleska 121
45-355 Opole

tel. 77 453 81 93 | tel. 660 008 347
e-mail: perfekt.opole@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Wybór odpowiedniej stolarki okiennej nie jest łatwy. Tutaj nie tylko istotny jest wygląd okien, ale przede wszystkim parametry, takie jak np.: termoizolacja. Najważniejsze, by były one dopasowane do potrzeb danego budynku, gdyż tylko takie zapewniają najwyższy komfort mieszkania.Masz problem z doborem odpowiedniej stolarki okiennej? Gubisz się w informacjach zamieszczonych w internecie? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy doświadczonych osób? Odwiedź nasz salon firmowy, który mieści się w Opolu przy ulicy Oleskiej 121.Profesjonalna pomoc w dobrze właściwej stolarki okiennejNasi konsultanci zapoznają Cię z szeroką ofertą okien Oknoplast oraz pomogą dobrać właściwą stolarkę do Twoich potrzeb. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.

FAQ: Takie pytania na temat oferty Oknoplast w Opolu padały najczęściej


  1. Skąd wiedzieć, kiedy okno nadaje się do wymiany?
 Jeśli przez zamknięte okno czujesz wlatujący nieprzyjemny strumień zimnego powietrza, to znak, ze wymiana okien musi nastąpić jak najszybciej. Poprzez szczelnie zamknięte okna wciąż słyszysz rozmowy na zewnątrz? W takim razie akustyka okna pozostawia wiele do życzenia i chyba warto zastanowić się nad poważnymi zmianami. Wymiana starych, zużytych okien może przynieść wiele korzyści: więcej światła dziennego w domu, mniejsze rachunki za energię, cisza i spokój we wnętrzu, a także podniesienie walorów estetycznych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu.
  1. Jakie są zalety zastosowania drzwi tarasowych PSK Atrium?
 Największą zaletą naszych drzwi jest duża powierzchnia szyb, która sprawia, że pomieszczenie przepełnione jest światłem dziennym. Zamontowany system odstawno-przesuwny umożliwia przesunięcie największych skrzydeł (szerokość 1,6 m) bez użycia dużej siły fizycznej. Możliwość mikrowentylacji nie zmniejsza odporności drzwi tarasowych PSK Atrium na włamania – drzwi pozostają zaryglowane.
  1. Gdzie dokładnie w Opolu mieści się salon Oknoplast?
 Nasz salon Premium znajdziesz w Opolu przy ulicy Oleskiej 121. Zachęcamy do osobistych odwiedzin w soboty w godzinach 9:00-13:00, oraz od poniedziałku do piątku -  9:00-17:00. Prosimy zwrócić uwagę na to, że salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne.
  1. Czym jest Win Step i w jakich przypadkach się go stosuje?
 Niski próg balkonowy może okazać się nieocenionym udogodnieniem zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych i starszych. Win Step to zaledwie 2 cm progu balkonowego, który ułatwi przemieszczenia się z domu do tarasu, czy na ogród. Takie rozwiązanie znajdzie też swoje zastosowanie przy dzieciach, a tym samym zmniejszy ryzyko potknięcia.
  1. Niedługo zaczynam budowę domu w Opolu. Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych?
 Na początku musisz zdecydować jaki powinny być Twoje wymarzone drzwi wejściowe: wykonane z PVC czy aluminium? Drzwi zewnętrzne PVC charakteryzuje szeroki wybór stylistyczny, od drzwi klasycznych i stonowanych, po ekstrawaganckie, wymyślne zdobienia i dodatki. Zastosowanie szkła dekoracyjnego pozwoli wyróżnić drzwi na tle całej elewacji domu. Drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium to nic innego jak wysokie parametry techniczne: świetna termoizolacja, możliwość zastosowania elementów utrudniających włamanie (antywłamaniowe wkładki o zamka, szyby antywłamaniowe itp.). Wybór naprawdę zależy tylko do tego, czego oczekujesz od takich drzwi.