Okna Ostrołęka

Ostrołęka - PROJEKT - Partner Standard
ul. Stacha Konwy 8A 07410 Ostrołęka
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Wymiana stolarki okiennej to nie lada wyzwanie, i nie tylko finansowe. Okna aby w pełni spełniały swoją rolę powinny mieć właściwą termoizolacje, odpowiedni niski stopień przenikalności hałasu. W takim wypadku samodzielne dopasowanie odpowiedniej stolarki okiennej jest bardzo trudne. Zdaj się na fachowca i odwiedź nasz salon w Ostrołęce Szukasz wysokiej jakości okien w Ostrołęce? Potrzebujesz pomocy profesjonalnych doradców? Zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Stacha Konwy 8A. Tam nasi specjaliści pomogą dobrać Ci właściwe okna do parametrów budynku, a ty wybierzesz odpowiadający Ci design i kolor.
FAQ: W Ostrołęce takie pytania o ofertę Oknoplastu zadawaliście nam najczęściej
 1. Dlaczego w niektórych przypadkach stosuje się uszczelkę wypełniającą dolny rowek okna?  Tzw. uszczelka dowrębowa ułatwia utrzymanie czystości dolnego rowka okuciowego, który szczególnie narażony jest na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Zastosowanie uszczelki wiąże się z łatwiejszym i sprawniejszym obsługiwaniem, co pozwala na zachowanie estetyki całego okna.
 2. W jakich godzinach czynny jest salon Oknoplastu w Ostrołęce?  Zapraszamy do naszego salonu (ul. Stacha Konwy 8A) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Prosimy jedynie zwrócić uwagę na to, że salon nie jest czynny w niedziele oraz dni świąteczne.
 3. Jakimi szczególnymi właściwościami charakteryzują się okna z waszej oferty?  Najważniejsze dla każdego domownika jest bezpieczeństwo całej rodziny, dlatego skorzystanie z naszej oferty wiąże się z możliwością montażu okien antywłamaniowych. Wysokie czynniki termoizolacyjne przyczyniają się do obniżenia kosztów energii cieplnej, dlatego wspaniale sprawdzą się w domach pasywnych i energooszczędnych. Kilkuletnia gwarancja zapewnia wysoką jakość prezentowanych produktów oraz ich odporność na działanie warunków atmosferycznych. Ostatnią cechą charakterystyczną dla okien z naszej oferty jest dbałość o design i estetykę. Precyzyjne wykonanie i bogaty wybór wariantów kolorystycznych pozwalają na dopasowanie okna do elewacji domu
 4. W jaki sposób najszybciej mogę się skontaktować z salonem Oknoplastu w Ostrołęce?  Nasz salon, który znajduje się przy ulicy Stacha Konwy 8A, możesz odwiedzić osobiście, albo skontaktować się z nami pod numerem telefonu 29 760 80 10. Jeżeli wolisz kontakt drogą mailową, napisz na adres: projekt@oknoplast.com.pl. Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i dopasować naszą ofertę do Twoich oczekiwań.
 5. Czym jest pakiet szybowy 4 Xglass i dlaczego warto go zastosować?  Pakiet 4 Xglass jest lżejszy od zwykłego pakietu szybowego nawet o 25%, co pozwala na tworzenie zdecydowanie większych i bardziej skomplikowanych przeszkleń. Fantastyczna przejrzystość i parametry izolacyjne sprawiają, że koszty energii cieplnej są niższe.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów