Okna Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski - ABUD - Partner Premium
Al. Jana Pawła II 7E 27400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Nowoczesne okna nie tylko wyróżnia stylowy design, ale przede wszystkim zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Użyty w nich system 3-szybowy doskonale izoluje wnętrze od hałasów i utraty ciepła. Natomiast rama idealnie przylega do futryny przez co nie wpuszcza chłodnego powietrza do środka. Od dawna myślisz nad wymianą starej stolarki okiennej? Nie wiesz czy lepiej sprawdzą się okna aluminium czy PCV? Zastanawiasz się czy kupić droższe 3-szybowe, czy zwykłe wystarczą? Na te oraz inne pytania odpowiedzą nasi konsultanci z salonu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nasz salon znajdziesz w Twoim mieście Nie wiesz gdzie możesz nas znaleźć? Podpowiadamy jesteśmy przy alei Jana Pawła II 7E. Jeśli chcesz znaleźć nasze sklepy w innych miastach to zapraszamy na naszą stronę do zakładki „Gdzie Kupić?”.
FAQ: W Ostrowcu Świętokrzyskim takie pytania odnośnie oferty Oknoplastu zadawaliście nam najczęściej
 1. Czym charakteryzuje się okno PIXEL?  Okno PIXEL posiada wąski, ruchomy słupek z klamką umieszczoną symetrycznie, co poprawia wygląd okna i jego ogólną prezentację. Niższe skrzydło zapewni większy dostęp światła dziennego w mieszkaniu, a tym samym pozwoli pomieszczeniu zdecydowanie szybciej się nagrzać. Podparapetowa listwa z uszczelką to gwarancja szczelnego montażu parapetu wewnętrznego i zewnętrznego, co sprawia, że izolacja termiczna i akustyczna są na najwyższym poziomie.
 2. Gdzie dokładnie w Ostrowcu Świętokrzyskim znajdę salon Oknoplastu?  Nasz salon znajdziesz przy al. Jana Pawła II 7E. Jeżeli zależy Ci na wyznaczeniu dokładnej trasy, którą należałoby podążać, by dotrzeć do naszego salonu, wybierz opcję „Gdzie kupić?” na naszej stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl), a następnie przejdź do funkcji „Jak dojechać?”. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 12:00.
 3. Co wchodzi w skład pakietu „trwałość”?  Nasz pakiet „trwałość” ma za zadanie zapewnić największą stabilność i wytrzymałość prezentowanych produktów, które składają się na budowę okna. Wzmocnienie ze stali ocynkowanej jest gwarancją trwałości i nienagannej funkcjonalności. Użyte okucie Winkhaus ProLight to synonim bezpieczeństwa całej rodziny i wygody użytkowania. Uszczelki odporne na działanie czynników atmosferycznych (promienie UV, wilgotność, szybkie zmiany temperatur) zapewniają długoletnie działanie okna bez żadnych zastrzeżeń.
 4. Co składa się na okna antywłamaniowe?  Okna antywłamaniowe charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo całej rodziny. Okucie antywyważeniowe posiada zaczepy, których podważenie jest znacznie utrudnione. Szyby wzmocnione folią są bardzo ciężkie do rozbicia, a tym samym utrudniają włamywaczom dostanie się do środka. Zamontowanie klamki z kluczem też jest swego rodzaju ochroną przed nieproszonymi gośćmi, którzy po kilku próbach nielegalnego wejścia do mieszkania, zrezygnują.
 5. W jaki sposób najlepiej skontaktować się z salonem Oknoplastu w Ostrowcu Świętokrzyskim?  Jeżeli odpowiadają Ci osobiste odwiedziny, zapraszamy do naszego salonu przy al. Jana Pawła II 7E, gdzie nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, by zaspokoić Twoją wiedzę i znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wolisz kontakt telefoniczny? Zadzwoń pod numer: 41 266 53 31. Napisz do nas maila na adres: abud@oknoplast.com.pl i dowiedz się szczegółów odnośnie naszej oferty.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów