Okna Ostrzeszów

Ostrzeszów - Atut - Partner Standard
KOLEJOWA 20 63500 OSTRZESZÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Stolarka okienna nie tylko powinna wizualnie pasować do danego wnętrza, ale przede wszystkim spełniać swoją rolę. To okna w największym stopniu wpływają na termoizolację pomieszczenia, chronią od hałasu czy nadmiaru oświetlenia. Nie wybieraj więc okien tylko i wyłącznie na podstawie ich wyglądu. Okna aluminiowe czy PVC? To najczęstszy dylemat naszych klientów, którzy odwiedzają nasz salon w Ostrzeszowie. Jeżeli również masz problem z doborem stolarki okiennej to zapraszamy na ulicę Kolejowa 20. U naszego partnera handlowego znajdziesz pełen asortyment produktów marki Oknoplast. Nie wiesz jak nas znaleźć w Ostrzeszowie? Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Gdzie Kupić” tam znajdziesz szczegółowe informacje na temat naszego salonu partnerskiego.
FAQ: Ostrzeszów i najczęściej zadawane tam pytania
 1. Jak poradzić sobie za pomocą okien z hałasem pochodzącym z ruchliwej ulicy?  Nasze okna odznaczają się wysoką dźwiękoszczelnością, co zapewnia stworzenie w domu spokojnej i relaksującej atmosfery. Okna z wysokimi parametrami akustycznymi pozwalają zredukować hałas nawet o 36 decybeli. Należy pamiętać o tym, że liczy się nie tylko dźwiękoszczelność okna, ale także jego prawidłowy montaż.
 2. Czy istnieją drzwi tarasowe, które są zarówno bezpieczne i wygodne w użytkowaniu?  Oczywiście, że tak! Nasze produkty wyróżniają się łatwością i wygodą w użytkowaniu, oraz ochroną przed włamaniami. Zastosowanie w drzwiach tarasowych HST i HST Premium okucia antywłamaniowego i klamki z półwkładką, lub z wkładką zapewni nie tylko ochronę przed niechcianym gościem, ale także mikrowentylację nawet przy zamkniętych drzwiach. Wyeliminowanie bariery progu poprzez zastosowanie flatstepu zapobiega przypadkowemu potykaniu się, co znacznie ułatwia przemieszczenie się pomiędzy tarasem i ogrodem a domem.
 3. Wraz z mężem planujemy wybrać się na weekend do Waszego salonu w Ostrzeszowie, na co powinniśmy zwrócić uwagę?Niestety nasz salon w Ostrzeszowie (ul. Kolejowa 20) nie jest czynny w soboty i niedziele. W takim przypadku możemy zaproponować wizytę w salonie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Przed wizytą najlepiej byłoby zapoznać się z nasza ofertą poprzez stronę internetową, by w salonie móc sprawdzić konkretne produkty, które spełnią Wasze oczekiwania.
 4. Co wyróżnia klamkę dESIGN+ Oknoplastu na tle pospolitych klamek innych producentów?  Klamka dESIGN+ to przede wszystkim minimalizm i prostota. Wytrzymałość oraz wygoda w użytkowaniu są cechami charakterystycznymi dla naszej klamki. Do wyboru są także te zabezpieczone zamkiem z kluczem, które dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa wszystkich domowników. Do wyboru masz warianty kolorystyczne takie jak: brązowy, biały, srebrny, jasnozłoty, ciemnozłoty i grafitowy.
 5. Gdzie dokładnie znajduje się salon Oknoplastu w Ostrzeszowie?  Nasz salon, który jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, znajdziesz przy ulicy Kolejowej 20. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na Twoje pytania, a wyspecjalizowani fachowcy zademonstrują Ci działanie wybranych produktów.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów