Okna Oświęcim

Oświęcim - TMT - Partner Premium
ul. Dąbrowskiego 26 32600 OŚWIĘCIM
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Twoja stolarka okienna wymaga wymiany, a ty nadal głowisz się na wyborem nowej? Znasz już na pamięć wszystkie dostępne w internecie katalogi firm? Nie wiesz jak dobrać odpowiednie parametry okien do Twojego budynku? To niewątpliwie znak, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Nie musisz nigdzie dzwonić, czy zadawać pytań za pośrednictwem maila. Wystarczy, że odwiedzisz w Oświęcimiu salon naszego partnera, który mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 26. Już teraz możesz kupić nasze okna w Oświęcimiu Jeżeli szukasz okien wysokiej jakości w przystępnej cenie to koniecznie musisz odwiedzić nasz salon partnerski. Nie tylko pomożemy dobrać Ci odpowiednie okna, ale również zaproponujemy Ci najlepszą firmę montażową.
FAQ: W Oświęcimiu takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. Jakie są godziny otwarcia salonu Oknoplastu w Oświęcimiu?Nasz salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Niestety salon nie jest czynny w soboty i niedziele oraz dni świąteczne. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń pod numer 33 842 22 54, lub odwiedź nasz salon osobiście (ul. Dąbrowskiego 26).
 2. Które okno z Waszej oferty najlepiej wpasuje się w styl klasyczny?  Okno Prolux posiada eleganckie i zaokrąglone ramy, które wprowadzą do pomieszczenia nie tylko harmonię, ale i nutę ekstrawagancji. Węższe profile pozwalają na zamontowanie dużych powierzchni szklanych, co w efekcie daje aż do 22% więcej światła, niż standardowe okna PVC. W kwestii estetycznej niewidoczne zawiasy Winkhaus Prolight Select robią całą robotę, a dodatkowo ułatwiają obsługę skrzydła i zapobiegają niekontrolowanym zamknięciom.
 3. Dlaczego prawidłowy montaż okien energooszczędnych jest taki ważny?  Czy wyobrażasz sobie spokojny wieczór w domu, który oszczędza za Ciebie? Jeżeli tak, to już wiesz, że inwestycja w okna energooszczędne z pewnością się opłaci. Nie możesz zapomnieć o prawidłowym montażu, który decyduje o funkcjonalności okna. Ciepły montaż to nic innego jak wykorzystanie specjalnych kotw, które zapewniają oparcie ram okiennych i wypełnienie wszystkich szczelin, pomiędzy oknem a ścianą, pianką montażową.
 4. Czy zastosowanie szprosów w oknach wiąże się z trudnościami w utrzymaniu ich czystości?  Jeżeli cenisz sobie wygodę i sprawne mycie okien, zdecyduj się na szprosy wewnątrzszybowe zamiast tych naklejanych. Takie rozwiązanie nie wymaga osobnego czyszczenia szprosów. Do wyboru masz cztery standardowe szerokości: 8, 18, 26 i 45 mm. Szprosy wewnątrzszybowe wykonane z aluminium to gwarancja trwałości i wytrzymałości. Możliwość wyboru spośród bogatej gamy kolorystycznej daje duże pole do popisu, jeśli chodzi o dopasowanie szprosów do barwy okna. Ogromną zaletą jest możliwość stworzenia niestandardowych kształtów (koła, łuki), co wpływa na oryginalny efekt końcowy.
 5. Czym są zawiasy Multi Power?  Zawiasy Multi Power nazywane są niewidocznymi, z racji tego, że są ukryte pomiędzy skrzydłem a ramą okna. Takie rozwiązanie znacznie podkreśla walory estetyczne okna i dodatkowo poprawia jego szczelność i ułatwia montaż rolet, okiennic czy żaluzji.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów