Okna Pabianice

Pabianice - AKG - Partner Standard
ul. 20 Stycznia 76a 95200 PABIANICE
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Okna zrobione z PCV czy z Aluminium? Gładkie, a może jednak podzielone szprosami? Wybór stolarki okiennej to nie łatwa sprawa, zwłaszcza, że mamy świadomość, że to decyzja na lata. Warto w tej kwestii podejrzeć się na fachowej wiedzy osoby, która ma w tym zakresie większe doświadczenie. Znajdź okna Oknoplast w Pabianicach Mieszkasz w okolicach Łodzi? Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej stolarki okiennej? Odwiedź naszego partnera handlowego w Pabianicach. Salon, w którym kupisz okna Oknoplastu znajduję się przy ulicy Kilińskiego 33.
FAQ: Pabianice – najczęściej zadawane pytania odnośnie oferty Oknoplastu
 1. Czym są zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus?  Zastosowanie takich zaczepów znacznie utrudnia włamywaczowi dostanie się do środka. Okucie mocowane jest do stalowego zbrojenia. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że okno ma podwyższoną odporność na włamanie, a tym samym pozwala na spokojny sen całej rodziny.
 2. Czy drzwi zewnętrzne PVC mogą być w takim samym odcieniu, jak okna z Waszej oferty?  Oczywiście, był to nasz główny zamysł, by zarówno okna jak i drzwi Oknoplastu pasowały do siebie pod względem kolorystycznym i designerskim. Bogata paleta kolorów drzwi jest identyczna z okienną. Dodatkowo, wiele wariantów klamek i pochwytów pomaga dobrać te dodatki pod siebie tak, by wszystko tworzyło spójną całość.
 3. Jakie wersje kolorystyczne rolet zewnętrznych są dostępne w Waszej ofercie?  Kolory lamelek do rolet zewnętrznych to nie tylko gładkie i jednolite barwy, ale także te imitujące drewno. Wśród nich znajdziesz kolor takie jak: antracyt, brązowy, czerwony, beżowy, granat, kremowy, srebrny i szary. Jeżeli chodzi o kolory drewnopodobne to możesz wybrać: mahoń, złoty dąb, orzech i winchester. Zapewniamy, że każda wersja kolorystyczna będzie pasowała do okien z oferty Oknoplastu.
 4. Gdzie sprawdzę dni i godziny, w których Wasz salon w Pabianicach jest czynny?  Na naszej stronie internetowej (www.oknoplast.com.pl) znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Salon Oknoplastu w Pabianicach (ul. Kilińskiego 33) jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, oraz w soboty od godziny 10:00 do 14:00. Niestety nasz salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne.
 5. Czy stolarka aluminiowa jest ekologiczna?  Oczywiście, że tak, ponieważ produkty aluminiowe mogą być w 100% odzyskane jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek start na jakości materiału. Jeżeli dbasz o środowisko to stolarka aluminiowa będzie dobrym wyborem na długie lata.
 6. Czym jest blokada błędnego położenia klamki?  To sprytne rozwiązanie zapewnia zabezpieczenie przed niekontrolowanym uruchomieniem dwóch funkcji okna jednocześnie. Zintegrowanie blokady obrotu klamki z podnośnikiem skrzydła, pozwala na łatwe zamykanie oraz właściwie położenie skrzydła względem ramy.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów