Okna Pajęczno

Pajęczno - LISIECKI - Partner Standard
ul. Majorat 8 98330 PAJĘCZNO
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Okna zarówno w domu, jak i mieszkaniu to nie tylko ładny dodatek do wystroju wnętrza. Chronią one pomieszczenie przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak niska temperatura, hałas, czy nadmierne oświetlenie. Muszą więc posiadać odpowiednie parametry, które będą współgrały z funkcją budynku. Samodzielny wybór odpowiedniej stolarki okiennej to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jak robi się to po raz pierwszy. Warto w takich momentach skorzystać z doświadczenia ekspertów. Jak ich znaleźć? Wystarczy odwiedzić naszą stronę. Zapraszamy do naszego salonu w Pajęcznie W zakładce „Gdzie kupić” znajdziesz alfabetyczną listę wszystkich naszych partnerów handlowych, natomiast na mapie ich dokładne lokalizację. Wybierz więc bardziej wygodny dla Ciebie sposób. W Pajęcznie znajdziesz nas przy ulicy Majorat 8.
FAQ: Pajęczno – takie pytania o ofertę Oknoplastu zadawaliście nam najczęściej
 1. Czy okna i drzwi aluminiowe mogą prezentować się schludnie i elegancko?  Oczywiście, że tak. Obecnie stolarka aluminiowa to nie „surowe” kształty i barwy, ale dopasowanie się do gustów klienta. Bogata paleta barw zarówno drzwi, jak i okien pozwala uzupełnić dom o stylowe wykończenie. Całość prezentuje się elegancko i nie budzi żadnych zastrzeżeń pod względem wytrzymałości i stabilności.
 2. W jakich pomieszczeniach najlepiej zdecydować się na zastosowanie nawiewników?  Nawiewniki umożliwiają swobodną wymianę powietrze bez konieczności otwierania okna na oścież, dlatego też dobrze sprawdzą się przy osobach wrażliwych na zmiany temperatury, czy małych dzieciach. Dobrze zastosować nawiewniki w pomieszczeniach, gdzie może zbierać się zbyt duża ilość wilgoci np. łazienka, kuchnia, suszarnia. Nawiewniki z regulowanym stopniem przepuszczania powietrza dopasują się do potrzeb domowników.
 3. Przy jakiej ulicy w Pajęcznie znajdę Wasz salon?  Salon Oknoplastu w Pajęcznie znajdziesz przy ulicy Majorat 8. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. W niedziele i dni świąteczne obiekt jest zamknięty. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę internetową (www.oknoplast.com.pl).
 4. W jaki sposób mogę obsługiwać rolety zewnętrzne?  Jeżeli jesteś zwolennikiem ekologicznego stylu życia możemy zaproponować Ci napęd rolet, który działa przy użyciu energii słonecznej. Sterowanie przewodowe to nic innego, jak wykorzystanie przełącznika klawiszowego i automatyki centralnej i czasowej. Takie rozwiązanie najczęściej w późniejszym czasie uzupełnia się o sterowanie pilotem. Jeżeli wolisz rozwiązania, które sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych zdecyduj się na sterowanie bezprzewodowe (radiowe). Wolisz bardziej zaawansowane rozwiązania? Zdecyduj się na rolety wyposażone w inteligentną automatykę reagującą na warunki atmosferyczne oraz czas.
 5. Jakie są formy kontaktu z salonem Oknoplastu w Pajęcznie?Jeżeli nie przeszkadza Ci kontakt face-to-face, zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Majorat 8 osobiście. W razie jakichkolwiek problemów możesz poprosić o pomoc naszych doradców i fachowców. Skontaktuj się z nami telefonicznie: 34 311 10 68 lub drogą mailową: lisiecki@oknoplast.com.pl.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów