Okna Piła

Piła - Mucha - Partner Standard
AL. WOJSKA POLSKIEGO 36 64920 Piła
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Szukasz idealnej stolarki okiennej do Twojego mieszkania czy domu, a masz problem z wyborem najlepszej spośród wielu dostępnych na rynku opcji? Potrzebujesz fachowej pomocy od doświadczonych specjalistów? To trafiłeś idealnie, Oknoplast oferuje kompleksową obsługę klienta od pomocy wyborze okien, po propozycje firmy montażowej. Nie masz ochoty korzystać z infolinii czy zadawać pytań drogą mailową? Skorzystaj z pomocy naszych doradców w Twoim mieście. Gdzie znaleźć salon naszego partnera handlowego w Pile? Jeżeli mieszkasz w Pile lub najbliższej okolicy to zapraszamy do naszego sklepu przy ulicy Wojska Polskiego 36. Tam znajdziesz najlepsze rozwiązania oferowane przez firmę Oknoplast, uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz pomoc w znalezieniu najlepszej firmy montażowej.
FAQ: Piła – takie pytania o ofertę Oknoplastu padały najczęściej
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Pile, w celu skonsultowania wyboru drzwi tarasowych?Jeżeli masz możliwość odwiedzenia naszego salonu, znajdującego się przy ulicy Wojska Polskiego 36, osobiście – serdecznie zapraszamy! Wolisz kontakt telefoniczny? Nie ma problemu. Zadzwoń pod numer 506 544 688. Siedząc przed komputerem możesz wysłać nam także maila na adres: mucha.pila@oknoplast.com.pl.
 2. Dlaczego warto zdecydować się na pakiety szybowe?  Oknoplast obecnie zajmuje się wyrabianiem pakietów jedno-, dwu- i trzykomorowych, co umożliwia monitorowanie całego procesu i wyłapywanie najmniejszych wad. Pakiety szybowe są gwarancją wysokiej jakości i trwałości.
 3. Co wyjątkowego jest w drzwiach PVC z Waszej oferty?  Drzwi PVC Oknoplastu to dbałość o najdrobniejszy szczegół, taki jak zgrzewy i połączenia. Zastosowanie niskiego progu aluminiowego z przekładką termiczną to nie tylko ochrona przed potknięciem, ale także dodatkowa forma obniżenia kosztów energii cieplnej. Jeżeli dbasz o bezpieczeństwo rodziny, zdecydujesz się na specjalne zasuwnice, które ryglują drzwi w trzech miejscach. Drzwi zewnętrzne PVC znajdą swoje zastosowanie w każdym stylu, zaczynają od klasyki i na stylu nowoczesnym kończąc.
 4. W jakich godzinach salon Oknoplastu w Pile jest otwarty?  Nasz salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Prosimy jedynie o zwrócenie uwagi na to, że salon nie jest otwarty w soboty, niedziele oraz dni świąteczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście (ul. Wojska Polskiego 36) lub poprzez stronę internetową (www.oknoplast.com.pl).
 5. Czym charakteryzuje się roleta zewnętrzna Terra?  Roleta Terra została wyprodukowana z wysokogatunkowego aluminium, co zapewnia lekkość i trwałość produktu. Większą odporność na wiatr zawdzięcza podwójnie ryflowanemu profilowi. Roleta montowana jest po zewnętrznej stronie okna, co sprawia, że nawet w przypadku budynków już istniejących nie ma problemu z umieszczeniem jej nad oknem.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów