Okna Pleszew

Pleszew - RIKO - Partner Premium
ul. Kaliska 15 63300 Pleszew
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wybierając okna powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na ich fizyczny aspekt, jakim jest nowoczesny wygląd. Stolarka okienna by w pełni spełniała swoją rolę powinna być dobrana do parametrów danego budynku. Chodzi tutaj o takie parametry jak odpowiedni poziom termoizolacji. Musisz mieć świadomość, że wybór stolarki okiennej będzie rzutował na Twoje późniejsze życie. Odpowiednio dobrane okna, nie tylko zapewnią Ci komfortowy wypoczynek, ale też w znacznym stopniu wpłyną na obniżenie rachunków. Nie podejmuj więc tak ważnej decyzji pochopnie i podeprzyj się profesjonalną opinią. Doradcy Oknoplast pomogą wybrać Ci właściwe okna Już teraz nie musisz korzystać z infolinii czy pisać maila z prośbą o fachową poradę, możesz to zrobić osobiście w jednym z naszych salonów. W Pleszewie znajdziesz ofertę Oknoplastu u naszego partnera handlowego przy ulicy Kaliskiej 15.
FAQ: W Pleszewie takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. Gdzie najlepiej zastosować Win Step?  Niski próg balkonowy najlepiej sprawdzi się przy domach z tarasem i balkonem, przez który często przemieszczają się dzieci lub osoby starsze. Próg balkonowy Win Step osiąga wysokość jedynie 2 cm, co pozwala na swobodne poruszanie się między domem a ogrodem lub tarasem, nawet osobom niepełnosprawnym. Win Step ogranicza ryzyko potknięcia, a co za tym idzie, jest niezbędnym wyposażeniem każdych drzwi tarasowych czy balkonowych.
 2. Gdzie dokładnie znajdę salon Oknoplastu w Pleszewie?  Nasz salon znajduje się przy ulicy Kaliskiej 15 w Pleszewie, bez problemu znajdziesz jego położenie wchodząc na naszą stronę internetową i klikając w zakładkę „Gdzie kupić?”, a następnie w opcję „Jak dojechać?”, która przekieruje Cię do mapy.
 3. Czy drzwi zewnętrzne aluminiowe dobrze sprawdzą się w domach energooszczędnych?  Oczywiście, że tak. Nasze drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium to nie tylko najwyższa jakoś prezentowanych produktów, ale także wysoka termoizolacyjność, pozwalająca na obniżenie kosztów energii cieplnej. Grubość drzwi może dochodzić do 90 mm, przy czym panel zbudowany jest z dwóch 3-milimetrowych blach aluminiowych, pomiędzy którymi przestrzeń została wypełniona materiałem wyróżniającym się świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi. Wysokie parametry techniczne zapewniają obniżenie kosztów dogrzewania domu.
 4. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Pleszewie?  Najlepszą formą kontaktu byłyby osobiste odwiedziny naszego salonu, znajdującego się przy ulicy Kaliskiej 15. Jeśli jednak wolisz inną formę kontaktu, zadzwoń pod numer 62 508 02 53, lub napisz maila na adres: riko@oknoplast.com.pl. Zapewniamy miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie.
 5. Czym charakteryzują się okna Pixel?  Okna Pixel to przede wszystkim połączenie estetyki i niebanalnej elegancji, najnowocześniejsze technologie zapewniają aż do 22% więcej światła w pomieszczeniu. Pixel posiada wąski, ruchomy słupek z symetrycznie umieszczoną klamką. Te okna to nie tylko piękny wygląd, ale także niesamowita funkcjonalność. Po zastosowaniu dwukomorowego pakietu szybowego okna Pixel mogą zaliczać się do segmentu okien energooszczędnych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów