Płock – BASTION – Partner Handlowy Premium

Kostrogaj 23
09-400 Płock

tel. 24 264 07 07
e-mail: bastion@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Nowe okna powinny być wizytówką Twojego domu, dlatego inwestując w nową stolarkę wybieraj tylko to, co najlepsze. Przyciągnęliśmy Twoją uwagę? To dobrze, bo Oknoplast to firma z wieloletnim doświadczeniem, załogą złożoną wyłącznie ze specjalistów i najlepszym podejściem do Klientów.Szukasz nowych okien i mieszkasz w Płocku? Odwiedź nasz salon przy ulicy Kostrogaja 23.Profesjonalna obsługa i wymiana okien w PłockuZapewnimy Ci profesjonalną obsługę, przedstawimy dokładne parametry techniczne naszych okien i w ten sposób pomożemy Ci wybrać te, najlepsze dla Twojego domu. Poza sprzedażą stolarki oferujemy również szybki montaż, więc jeśli interesuje Cię wyłącznie kompleksowe działanie, skontaktuj się z nami już dziś! 

FAQ: Oto pytania, które zadawaliście nam w Płocku odnośnie oferty Oknoplastu

 
  1. O jakich porach salon Oknoplastu w Płocku jest czynny?
Nasz salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, oraz w soboty od godziny 9:00 do 13:00. Salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne. Zachęcamy do osobistych odwiedzin salonu, znajdującego się przy ul. Kostrogaj 23, lub sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej. 
  1. Czym jest termoramka Warmatec i czy warto ją zastosować?
Termoramka wykonana jest ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego, co pozwoliło na połączenie estetyki i funkcjonalności. Warmatec zmniejsza możliwość powstawania mostka termicznego na styku z szkła i ramy, co pozwala znacznie obniżyć współczynnik przenikania ciepła dla całego okna. Dodatkowo, cała konstrukcja minimalizuje skraplanie się pary wodnej w rogach szyby, gdzie zazwyczaj jest najchłodniej. Zastosowanie odpowiednich materiałów gwarantuje ograniczenie przenikania wilgoci do pakietu szybowego, tym samym zmniejszając wydatki na energię. Warto zastosować takie rozwiązanie zwłaszcza w przypadku domów energooszczędnych. 
  1. Czym charakteryzują się okna Winergetic Premium Passive?
Okna z tej linii świetnie sprawdzą się głównie w domach energooszczędnych i pasywnych, gdzie niskie koszty zużycia energii cieplnej są priorytetem. Zwiększona ochrona przed hałasem sprawi, że odpoczynek po dniu pełnym wrażeń, będzie czystą przyjemnością. Dzięki wzmocnieniu termicznemu SpaceBlock, które jest połączeniem pianki poliuretanowej w skrzydle i specjalnego aerożelu w ramie, izolacja została postawiona na najwyższym poziomie. 
  1. Co do zaoferowania ma dla mnie stolarka aluminiowa?
Stolarkę aluminiową charakteryzuje lekkość i wytrzymałość konstrukcji. Bogata paleta kolorystyczna produktów zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie naszego partnera (ALUHAUS) znajdziesz typowe drzwi i okna, oraz okna połaciowe, kolankowe, łamacze światła, fasady słupkowo-ryglowe, wielkogabarytowe konstrukcje HST oraz wielkie konstrukcje do przeszkleń. Produkty wykonane z aluminium to symbol energooszczędności, designu, estetyki, oraz łatwości w utrzymaniu.