Okna Płońsk

Płońsk - PRO-MIX - Partner Premium
Ilino 24 09100 Płońsk
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Potrzebujesz nowych okien, ale nie potrafisz zdecydować się na ich jeden, konkretny rodzaj? Dobrze, że trafiłeś na naszą stronę. W ofercie Oknoplast znajdziesz stolarkę PCV oraz aluminium, a spośród dziesiątek produktów nasi specjaliści pomogą Ci wybrać ten najlepszy. Okna od Oknoplast w Płońsku Szukasz firmy z wieloletnim doświadczeniem, zatrudniającej wyłącznie fachowców i przeprowadzającej montaż okien w zawrotnym tempie i wysokiej jakości? Odwiedź nasz salon w Płońsku przy ulicy Związku Walki Młodych 64B, a pokażemy Ci jak działa najlepsza okienna firma w rejonie. Do Twojej dyspozycji oddamy grono doradców i kosztorysantów, którzy przedstawią dokładną cenę zlecenia.
FAQ: W Płońsku takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. W jaki sposób mogę sterować roletami zewnętrznymi?  Do wyboru masz sterowanie przewodowe i bezprzewodowe. W przypadku zastosowania tego pierwszego rozwiązania wykorzystuje się przełącznik klawiszowy i urządzenia automatyki czasowej i centralnej. Wystarczy, że przełącznik wymienisz na taki z wbudowanym radioodbiornikiem, a uzyskasz możliwość sterowania roletami za pomocą pilota. Dla osób, które szczególnie cenią sobie naturalne rozwiązania i dbałość o środowisko, polecamy zastosowanie opcji napędu zasilanego energią słoneczną.
 2. W jakich godzinach salon Oknoplastu w Płońsku jest czynny?Nasz salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, oraz w soboty od 8:00 do 13:00. W niedziele i dni świąteczne salon jest nieczynny.
 3. Od czego zależy funkcjonalność okna przy otwieraniu i zamykaniu?  Wszystko w dużej mierze zależy od zamka, zawiasów i klamki. Gdy elementy te są dobrze wyregulowane i dobrane okna otwierają się płynnie i nie powodują najmniejszych kłopotów. Obecnie najczęściej stosuje się okucie obwodowe, ponieważ po zamknięciu dociska ono skrzydło do ramy równomiernie, co gwarantuje szczelność.
 4. Czym wyróżnia się roleta zewnętrzna Sol Evolution?Zastosowanie wyższych parametrów termoizolacyjnych pozwala zimą nie tracić nagromadzonego ciepła, a latem ograniczyć przegrzewanie wnętrza. Rolety Sol Evolution z powodzeniem można zastosować w budynkach już istniejących, które są w trakcie modernizacji. System rolety nakładany jest na okna, dzięki któremu po zakończonym montażu roleta stanowi część muru.
 5. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Płońsku?  Z naszym salonem bez problemu skontaktujesz się telefonicznie pod numerem: 23 671 11 34 lub 513 921 857, lub drogą mailową pod adresem: promix@oknoplast.com.pl. Wolisz kontakt osobisty? Odwiedź nasz salon, który znajduje się przy ul. Związku Walki Młodych 64B. Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów