Okna Podłęże

Podłęże - SALON FIRMOWY OKNOPLAST - Partner Premium
Ochmanów 117 32-003 Podłeże
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Mieszkasz w Podłężu lub okolicy i planujesz wymianę stolarki okiennej? Szukasz markowych okien, których jakość nie budzi zastrzeżeń? Wiesz, że to decyzja na długie lata i nie chcesz jej podejmować pochopnie? Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Połdężu, który znajduje się w Ochmanowie 117. Duże doświadczenie i profesjonalne doradztwo Nasi konsultanci bez problemu pomogą Ci podjąć decyzję o wyborze właściwej stolarki okiennej. Nie tylko przedstawią Ci pełną ofertę, ale również opowiedzą o wadach i zaletach konkretnych rozwiązań. Dodatkowo zaproponują również solidny montaż.
FAQ: Takie pytania na temat oferty Oknoplast w Podłężu zadajecie najczęściej
 1. Czy w Podłężu znajdę okna o zwiększonym parametrze izolacji termicznej?  Oczywiście. Zerknij do naszego katalogu, a na pewno znajdziesz okna z serii Winergetic Premium – z dodatkowymi uszczelkami i nowoczesnym pakietem szybowym. Z ich pomocą stolarka ta chroni zarówno przed zbędną utratą ciepła, a więc wyższymi rachunkami za ogrzewanie, jak i hałasem dobiegającym z zewnątrz.
 2. Czy okna, które znajdę w Waszej ofercie występują wyłącznie w jednym kolorze?  Oczywiście, że nie! Zajrzyj na naszą stronę internetową, kliknij w jakikolwiek rodzaj zaprezentowanych okien, a zobaczysz, że motywów kolorystycznych jest co najmniej 10 – od bieli po ciemny i intensywny mahoń.
 3. Czy podczas zakupów w salonie w Podłężu mogę poprosić o dokładną wycenę?  Jasne. Na Twoje życzenie jeden z naszych pracowników stworzy dokładny kosztorys wszystkich produktów, które zdecydowałeś się zakupić w naszym salonie. I nic za to nie zapłacisz!
 4. Jakie produkty poza oknami znajdę w Waszym salonie?Wystarczy, że zajrzysz do przygotowanego przez nas katalogu. Zajmujemy się sprzedażą okien – to nasza domena, ale również drzwi tarasowych i zewnętrznych, rolet oraz dodatków okiennych, takich jak między innymi szprosy i okucia.
 5. W jakich godzinach czynny jest salon Oknoplastu w Podłężu?O takie informacje spytaj właściciela konkretnego salonu, bo godziny otwarcia zależą przede wszystkim od niego. 
 6. Czy okna od Oknoplast są rzeczywiście tak drogie?  To zależy co masz na myśli mówiąc „drogie”. My uważamy, że nasze okna w swojej cenie wcale nie przebijają tych, z oferty konkurencji. Dlaczego? Bo inwestując w naszą stolarkę masz pewność, że nie będziesz zmuszony do jej nadmiernej konserwacji ani naprawy, a więc oszczędzając w ten sposób kupujesz okna tak naprawdę stosunkowo tanie – nawet jeśli ich początkowa cena może wydawać się duża. 
 7. Zależy mi na prostych estetycznie oknach. Czy znajdę takie u Was?  Z myślą o wielbicielach klasycznych rozwiązań stworzyliśmy okna z serii Koncept – proste, trwałe, funkcjonalne i o bardzo atrakcyjnych parametrach technicznych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów