Okna Polkowice

Polkowice - PETER - Partner Premium
Głogowska 18/B 59100 Polkowice
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Masz problem ze znalezieniem wysokiej jakości okien w Polkowicach? Wahasz się pomiędzy wyborem okien z aluminium a PCV? Chciałbym poznać wszystkie zalety i wady obu materiałów by podjąć jak najlepszą decyzję? Zapraszamy do naszego salonu firmowego w Polkowicach, przy ulicy Głogowskiej18B. Tam nie tylko zapoznasz się z pełną ofertą firmy Oknoplast, ale również uzyskasz profesjonalną pomoc. Potrzebujesz profesjonalnego montażu? Zaproponujemy Ci najlepszą ekipę W naszym salonie uzyskasz nie tylko pomoc z zakresu doboru odpowiednich okien, ale również nasi konsultanci wykonają dla Ciebie kosztorys oraz zaproponują ekipę montażową. Z nami uzyskasz fachową i kompleksową pomoc.
FAQ: W Polkowicach takie pytania odnoście oferty Oknoplastu dostawaliśmy najczęściej 
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem w Polkowicach w celu uzgodnienia wyceny potrzebnych mi materiałów?  Sporządzenie wyceny jest u nas darmowe, dlatego tez najlepszym rozwiązaniem byłyby osobiste odwiedziny naszego salonu, znajdującego się przy ulicy Głogowskiej 18B. Jeśli jednak nie masz możliwości odwiedzić nas w tym czasie, zadzwoń pod numer: 664 156 522 lub napisz maila na adres: peterpolkowice@oknoplast.com.pl.
 2. Jakie są zalety stolarki aluminiowej?  O zaletach stolarki aluminiowej można mówić bez końca, a z pewnością znajdzie ona swoich zwolenników. Produkty, które są u nas tworzone z aluminium mogą być nawet w 100% odzyskane jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych. Lekkość materiału pozwala na sprawny i szybki montaż. Różnorodność wzornictwa zapewnia dopasowanie stolarki aluminiowej zarówno do klasycznego stylu, jak i tego nowoczesnego. Energooszczędność jest teraz w cenie, dlatego też domy pasywne często wyposaża się w elementy wykonane z aluminium (drzwi, okna).
 3. Czym jest Twin Fit i gdzie warto go zastosować?  Twin Fit jest rodzajem okucia, które umożliwia otwarcie dwóch skrzydeł okna za pomocą jednej klamki. Na takie rozwiązanie decydują się osoby ceniące sobie komfort oraz wygodę użytkowania. Przy takim okuciu eliminuje się konieczność otwierania okna na oścież w przypadku chęci wywietrzenia pomieszczenia.
 4. Jeszcze nigdy nie byłem w Waszym salonie w Polkowicach. W jakich porach czynny jest ten salon?  Nasz salon Premium (ul. Głogowska 18B) czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:30. Pragniemy jedynie podkreślić, że salon nie jest otwarty w soboty, niedziele i dni świąteczne. Zapewniamy miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie.
 5. Czy rolety zewnętrzne z Waszej oferty z powodzeniem zamontuje nawet w istniejącym już budynku?  Oczywiście, że tak! Nasze rolety możesz zamontować zarówno podczas prowadzenia budowy domu, jak i w przypadku budynków, które od dłuższego czasu pełnią swoją rolę. Najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w roletę zewnętrzną Terra, której system montowany jest po zewnętrznej stronie okna, a elementy obudowy i pancerze wykonane z aluminium zapewnią trwałość i wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów