Okna Poznań

Poznań - Domega - Partner Premium
Obornicka 311 60689 Poznań
Więcej informacji
Poznań - Oksystem Plus - Partner Premium
Złotowska 65 60184 POZNAŃ
Więcej informacji
Poznań - DOMEGA - Partner Premium
ul. Krauthofera 42 60201 POZNAŃ
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Twoja stolarka okienna wymaga wymiany, a ty nadal nie możesz zdecydować się jaką wybrać? Marzysz o tradycyjnych oknach, jednak obawiasz się, że nie zapewnią odpowiedniej izolacji? Szukasz rozwiązań, które nie zrujnują Twojego portfela? To trafiłeś idealnie! Okna firmy Oknoplast to doskonała jakość, w przystępnej cenie. Gdzie mogę je najszybciej znaleźć? Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub w najbliższej okolicy to nie powinieneś nie mieć problemu ze znalezieniem naszego salonu partnerskiego, któe znajdują się następujących lokalizacjach: Oksystem Plus, ul. Złotowska 65; Domega, ul. Krauthofera 42; Redas, Jelonek ul. Obornicka 7.
FAQ: W Poznaniu takie pytania zadawaliście nam najczęściej
 1. Które z rolet zewnętrznych, znajdujących się w ofercie Oknoplastu, można zamontować w ten sposób, by w efekcie końcowym były częścią muru?  System nakładany na okna znajdziesz w roletach Sol oraz Sol Evolution, które po odpowiednim montażu będą stanowiły jedność z murem. Takie zastosowanie pozwala na zachowanie estetyki elewacji domu, oraz zabezpieczenie całego mechanizmu rolety przed działaniem warunków atmosferycznych.
 2. Czy w Poznaniu znajdę salon Oknoplastu w pobliżu centrum?Najbliżej ścisłego centrum znajduje się nasz Partner Handlowy Domega (ul. Krauthofera 42). Być może logistycznie będzie korzystniej dotrzeć do innego salonu dlatego podajemy adresy wszystkich biur naszych Partnerów Handlowych z Poznania i najbliższych okolic: Oksystem Plus, Poznań ul. Złotowska 65; Redas, Jelonek ul. Obornicka 7, Domega, Swarzędz ul. Cieszkowskiego 92
 3. Czy warto zastosować szyby hartowane?  Z pewnością dobrze sprawdzą się w domu, gdzie jest sporo dzieci, ponieważ zastosowanie szkła hartowanego ogranicza ryzyko skaleczenia się, nawet po rozbiciu szyby. Pod wpływem zniszczenia szyba rozpada się na tysiące mniejszych kawałków, których krawędzie są na tyle tępe, że nie przyczyniają się do skaleczenia skóry.
 4. Gdzie dokładnie w Poznaniu znajdę salon Oknoplastu?  W Poznaniu do wyboru masz aż trzy salony, w których możesz zapoznać się z bieżącą ofertą. Salony Oknoplast znajdują się: Oksystem Plus, ul. Złotowska 65; Domega, ul. Krauthofera 42; Redas, Jelonek ul. Obornicka 7.
 5. Czym charakteryzuje się okno Koncept?  Jeżeli cenisz sobie połączenie klasyki i nowoczesności, to okno jest właśnie dla Ciebie. Prostota w wyglądzie i niesamowita funkcjonalność zachwycą niejednego, najbardziej wymagającego klienta. Dodatkowo, okno Koncept charakteryzuje się konstrukcją, która pozwala zachować niesamowitą stabilność i trwałość produktu. Ochronę przed zimnem i hałasem zapewniają profile w klasie A, oraz odpowiedni pakiet szybowy. Za zachowanie bezpieczeństwa odpowiadają zaczepy antywyważeniowe, które mocuje się do stalowego zbrojenia.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów