Poznań – Oksystem Plus – Partner Handlowy Premium

ul. Złotowska 65
60-355 Poznań

tel. 61 661 02 10
e-mail: oksystemplus@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Poznań – DOMEGA – Partner Handlowy Premium

ul. Krauthofera 42
60-202 Poznań

61 830 34 68
e-mail: info@domega.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Twoja stolarka okienna wymaga wymiany, a ty nadal nie możesz zdecydować się jaką wybrać? Marzysz o tradycyjnych oknach, jednak obawiasz się, że nie zapewnią odpowiedniej izolacji? Szukasz rozwiązań, które nie zrujnują Twojego portfela? To trafiłeś idealnie! Okna firmy Oknoplast to doskonała jakość, w przystępnej cenie.Gdzie mogę je najszybciej znaleźć?Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub w najbliższej okolicy to nie powinieneś nie mieć problemu ze znalezieniem naszego salonu partnerskiego, gdyż jeden mieści się przy ulicy Krauthofera 42, a drugi przy ul. Złotowska 65. 

FAQ: W Poznaniu takie pytania zadawaliście nam najczęściej

 
  1. Które z rolet zewnętrznych, znajdujących się w ofercie Oknoplastu, można zamontować w ten sposób, by w efekcie końcowym były częścią muru?
System nakładany na okna znajdziesz w roletach Sol oraz Sol Evolution, które po odpowiednim montażu będą stanowiły jedność z murem. Takie zastosowanie pozwala na zachowanie estetyki elewacji domu, oraz zabezpieczenie całego mechanizmu rolety przed działaniem warunków atmosferycznych. 
  1. Czy w Poznaniu znajdę salon Oknoplastu w pobliżu centrum?
Oczywiście, najbliższy salon znajduje się przy ul. Krauthofera 42. Salon otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od godziny 10:00 do 14:00. Nasz salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne. 
  1. Czy warto zastosować szyby hartowane?
Z pewnością dobrze sprawdzą się w domu, gdzie jest sporo dzieci, ponieważ zastosowanie szkła hartowanego ogranicza ryzyko skaleczenia się, nawet po rozbiciu szyby. Pod wpływem zniszczenia szyba rozpada się na tysiące mniejszych kawałków, których krawędzie są na tyle tępe, że nie przyczyniają się do skaleczenia skóry. 
  1. Gdzie dokładnie w Poznaniu znajdę salon Oknoplastu?
W Poznaniu do wyboru masz aż trzy salony, w których możesz zapoznać się z bieżącą ofertą. Salon znajduje się przy ulicy Krauthofera 42 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. 
  1. Czym charakteryzuje się okno Koncept?
Jeżeli cenisz sobie połączenie klasyki i nowoczesności, to okno jest właśnie dla Ciebie. Prostota w wyglądzie i niesamowita funkcjonalność zachwycą niejednego, najbardziej wymagającego klienta. Dodatkowo, okno Koncept charakteryzuje się konstrukcją, która pozwala zachować niesamowitą stabilność i trwałość produktu. Ochronę przed zimnem i hałasem zapewniają profile w klasie A, oraz odpowiedni pakiet szybowy. Za zachowanie bezpieczeństwa odpowiadają zaczepy antywyważeniowe, które mocuje się do stalowego zbrojenia.