Okna Proszowice

Proszowice - Arwid Architektura Widoku - Partner Premium
ul. Kościuszki-Jagiełły 2 32100 Proszowice
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: W Proszowicach otwarto kolejny salon OKNOPLAST. Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania naszych Klientów
 1. Czy w ofercie salonu znajdują się produkty o cechach antywłamaniowych?  Tak. W ofercie naszego salonu znajdują się modele zarówno okien, jak i drzwi tarasowych, czy rolet zewnętrznych, które wykazują się doskonałymi parametrami antywłamaniowymi. Przykładem mogą być m.in. okna Protect Plus, które posiadają specjalne klamki z kluczem o wytrzymałości 100 Nm oraz wkładki antyrozwierceniowe w okuciu. Taki zestaw zabezpiecza przed najpopularniejszymi sztuczkami włamywaczy: przesunięciem okucia za pomocą pręta lub śrubokręta oraz rozwierceniem śrub, które mocują klamkę.
 2. Czy w OKNOPLAST znajdę rolety współgrające z oknami?Zdecydowanie tak! Nasi konstruktorzy projektują okna oraz rolety zewnętrzne w taki sposób, aby poprzez współpracę tych dwóch elementów jeszcze bardziej polepszyć parametry techniczne domu. Dzięki takiemu połączeniu można zabezpieczyć dom przed wszelkimi próbami włamań, czy przed wdzierającym się zimnem, oszczędzając tym samym na ogrzewaniu pomieszczeń. Jeśli jesteś zainteresowany zależnościami pomiędzy danymi modelami okien, czy rolet zewnętrznych to śmiało zapytaj o nie naszych pracowników. Udzielą Ci szczegółowych informacji, odpowiadając na wszystkie Twoje pytania!
 3. Słyszałem, że produkty OKNOPLAST obniżają koszty ogrzewania. W jaki sposób?  Jeśli pomimo grzejników odkręconych na pełną moc w Twoim domu wciąż jest przeraźliwie zimno to bardzo prawdopodobne, że problem tkwi w nieszczelnych oknach, czy drzwiach tarasowych. Produkty OKNOPLAST zapewniają maksymalną szczelność (niektóre dedykowane są właśnie do dodatkowej ochrony przed stratami cieplnymi!), dzięki czemu nie potrzebujesz tak dużo energii na rozprowadzenie ciepła po budynku. Dzięki temu rachunki będą dużo niższe, co z pewnością zauważysz szczególnie w zimowych miesiącach – wszyscy wiemy, że te potrafią dać się we znaki!
 4. Gdzie dokładnie w Proszowicach znajdę salon OKNOPLAST?Nasz salon znajduje się w Proszowicach na ul. Jagiełły 2. Możesz odwiedzić go osobiście, przejrzeć naszą ofertę przez internet lub zadzwonić – nasz numer telefonu to +48 502 582 922. Możesz być pewny, że odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzając najlepszy zakup do Twojego domu.
 5. Na jakiej podstawie dobrać okna do mojego domu? Czym się kierować przy wyborze?  To zależy od tego, co potrzebujesz. Jeśli zależy Ci na maksymalnej ochronie domu postaw na modele antywłamaniowe, zaś jeśli chcesz rozjaśnić wnętrza w swoim domu – na model Pixel, który „wpuszcza” do wnętrza aż 22% więcej promieni słonecznych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy służą Ci oczywiście odpowiednimi radami. Zadbamy o to, abyś do domu wrócił z odpowiednim modelem okien!

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów