Okna Pruszków

Pruszków - BENIX - Partner Premium
Al.Wojska Polskiego 46 A 05800 PRUSZKÓW
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Zastanawiasz się od dłuższego czasu nad wymianą stolarki okiennej, ale nie wiesz jaką firmę wybrać? Przeglądasz wiele ofert, a wszystkie wydają Ci się łudząco podobne? Zdjęcia w internecie Cię nie przekonują i chciałbyś twardych argumentów przemawiających za wyborem danych okien? To bardzo dobrze, że trafiłeś właśnie do nas. Oknoplast jest jednym z czołowych producentów okien wykonanych z aluminium oraz PCV. To marka, która oferuje wysokiej jakości okna w przystępnej cenie. Wymień okna na Oknoplast Bez problemu znajdziesz nasze okna w Pruszkowie, możesz je kupić w salonie naszego partnera handlowego przy Alei Wojska Polskiego 46 A. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy, a nie masz czasu do nas zajrzeć? Zadzwoń pod numer 22 730 13 87.
FAQ: W Pruszkowie takie pytania o ofertę Oknoplastu padały najczęściej
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Pruszkowie?  Z naszym salonem bez problemu skontaktujesz się poprzez numer telefonu: 22 730 13 87 lub pisząc na adres e-mail: benix@oknoplast.com.pl. Jeżeli wolisz kontakt osobisty, serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego salonu w Pruszkowie, al. Wojska Polskiego 46 A.
 2. W jakich przypadkach nie uznaje się gwarancji na okna?Gwarancja na okna najczęściej obejmuje produkcyjne wady produktu, które mogą ujawnić się podczas użytkowania. Należy pamiętać, że nieprawidłowy montaż okna przyczynia się do stworzenia sytuacji, w której okno nie działa poprawnie – a tego gwarancja już nie obejmuje. Podobnie sprawa ma się jeżeli chodzi o zamontowanie dodatków np. roleta zewnętrzna. Jeśli w jakikolwiek sposób zostanie naruszona konstrukcja okna – gwarancja nie może być zrealizowana. Dlatego właśnie tak ważny jest profesjonalny montaż zarówno okien, jak i dodatków do nich.
 3. Jakie powinny być okna idealne?  To zależy, co kryje się dla Ciebie pod pojęciem „idealne”. Jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy i jest to dla Ciebie zbyt uciążliwe, warto zastanowić się nad oknami dźwiękoszczelnymi, które ograniczą hałas dobiegający z zewnątrz. Lubisz, gdy we wnętrzu jest sporo światła dziennego? Zdecyduj się na okna o węższym słupku i ramach. Okna idealne to takie, które dopasowują się do Twoich potrzeb, najlepiej zdecydujesz o tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze. Chcesz cieszyć się oknami energooszczędnymi? Zainwestuj w takie, które cechują się wysoką termoizolacją.
 4. O jakich porach salon Oknoplastu w Pruszkowie jest otwarty?Nasz salon w Pruszkowie (al. Wojska Polskiego 46 A) otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, oraz w soboty od godziny 10:00 do 13:00. Salon nie jest czynny w niedziele i dni świąteczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę internetową, oraz osobiste odwiedziny salonu w Pruszkowie.
 5. Czym charakteryzują się aluminiowe drzwi zewnętrzne? Warto w nie inwestować?  Drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium to nie tylko wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo, ale także dbałość o najmniejsze detale i świetne parametry techniczne. Produkty sygnowane marką ALUHAUS odpowiadają najwyższym wymaganiom naszych klientów. Warto w nie zainwestować, ponieważ ujmują swoim wyjątkowym wyglądem, oraz zapewniają zmniejszenie kosztów zużycia energii cieplnej. Domy energooszczędne i pasywne już od dawna wyposażane są w aluminiowe drzwi zewnętrzne. Dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniem jest zastosowanie okuć spełniających wymagania klasy antywłamaniowej RC3.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów