Okna Przasnysz

Przasnysz - ŚWIAT OKIEN - Partner Premium
ul. Makowska 62 06300 PRZASNYSZ
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Zauważyłeś, że z każdym rokiem Twoje opłaty za centralne ogrzewanie rosną diametralnie? Nie wiesz co jest przyczyną, że licznik wskazuje coraz wyższe zużycie? To może oznaczać, że powinieneś pomyśleć o wymianie stolarki okiennej. Nieszczelne okna nie tylko bowiem wypuszczają ciepłe powietrze na zewnątrz, ale też wpuszczają zimne do środka. Ta nadmierna cyrkulacja nie służy dobrze atmosferze w Twoim wnętrzu. Kiedy nadszedł czas wymiany stolarki okiennej Zastanawiasz się jakiego typu okna wybrać do swojego domu czy mieszkania? Nie chcesz przepłacić za wątpliwą jakość? Zamów okna Oknoplastu u naszego partnera handlowego w Przasnyszu. Znajdziesz go bardzo łatwo, salon znajduje się przy ulicy Makowskiej 62.
FAQ: Przasnysz i najczęściej zadawane pytania
 1. Czy w Przasnyszu znajdę tylko jeden Wasz salon?  Niestety tak, w Przasnyszu znajduje się tylko jeden salon Oknoplast, jednak jest to salon Premium, co oznacza, że dopasowanie do potrzeb klientów jest na jeszcze wyższym poziomie. Zachęcamy do osobistych odwiedzin salonu, który mieści się przy ulicy Makowskiej 62.
 2. Czy zastosowanie szprosów w oknach zawsze musi wiązać się z trudnościami w czyszczeniu?  W żadnym wypadku. Obecnie dla najbardziej wymagających klientów w ofercie mamy szprosy wewnątrzszybowe, wykonane z aluminium. Zastosowanie takiego materiału pozwala na dowolność w kształcie (łuki, koła, łączenia pod różnym kątem). Szprosy wewnątrzszybowe eliminują konieczność czyszczenia ich, co z pewnością jest sporym ułatwieniem przy pielęgnacji okna. Szprosy dostępne są w czterech szerokościach: 8, 18, 26 i 45 mm.
 3. O jakich porach najlepiej wybrać się do salonu Oknoplastu w Przasnyszu?  Nasz salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Najlepiej odwiedzić nas w tygodniu, w godzinach porannych, ponieważ tylko wtedy ruch jest w miarę niski. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w kwestii wyboru produktów, o których marzysz.
 4. Czy drzwi zewnętrzne wykonane z PVC sprawdzą się w przypadku domu na wsi, gdzie liczy się głównie bezpieczeństwo domowników?  Oczywiście, że tak! Drzwi zewnętrzne wykonane z PVC bez problemu można wyposażyć w zasuwnice ryglujące drzwi jednocześnie w trzech miejscach. Takie rozwiązanie zapewni spokojny sen całej rodzinie, oraz poprawi komfort ich użytkowania. Drzwi PVC z oferty Oknoplastu można dopasować do własnych potrzeb (kolor, wzornictwo, przeszklenie, zabezpieczenia).
 5. Czym jest Win Step?  Win Step to nic innego jak niski próg balkonowy, którego wysokość sięga zaledwie 2 cm. W znaczy sposób ułatwia to przemieszczenie się pomiędzy domem a ogrodem czy tarasem. Win Step dobrze sprawdzi się w domach, gdzie są dzieci oraz osoby starsze lub niepełnosprawne.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów