Okna Przemyśl

Przemyśl - AD-BUD - Partner Premium
Stefana Czarnieckiego 18 37700 Przemyśl
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Jeżeli sama myśl o wymianie okien spędza Ci sen z powiek, masz problem z doborem właściwej stolarki okiennej i potrzebujesz pomocy? To trafiłeś we właściwe miejsce, firma Oknoplast to jeden z liderów w produkcji wysokiej jakości okien z aluminium oraz PCV. Możesz już je bez problemu kupić w Przemyślu. Zamów okna Oknoplast w swoim mieście Szukasz naszego salonu partnerskiego w Przemyślu? Znajdziesz go przy ulicy 3 Maja 97. Tam nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci znaleźć najbardziej odpowiednie dla Ciebie okna. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i sprawdź naszą ofertę w najbliższym salonie partnerskim.
FAQ: Takie pytania o ofertę Oknoplastu w Przemyślu padały najczęściej
 1. Co wchodzi w skład okien dźwiękoszczelnych?  Okna dźwiękoszczelne zbudowane są z pakietu szybowego 4 Xglass, w którego skład wchodzą dwie szyby o grubości 3 mm, oraz jedna szyba o grubości 4 mm. Zróżnicowana grubość tafli szybowych pozwala na zwiększenie współczynnika akustycznego do 36 dB.
 2. Jakie są godziny otwarcia salonu Oknoplastu w Przemyślu?Nasz salon (ul. 3 Maja 97) otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00, co pozwala na swobodny wybór godziny odwiedzin naszego salonu. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, oraz dostęp do najlepszych fachowców, którzy znajdą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.
 3. Co znajduje się w pakiecie „balkon”?  W tym pakiecie znajdziesz przede wszystkim drzwi tarasowe o dużej powierzchni szyb, co pozwoli dostawać się światłu dziennemu do wnętrza, bez żadnych przeszkód. Zastosowanie niskiego progu balkonowego zminimalizuje ryzyko potknięcia się zarówno wśród dzieci, jak i osób starszych. Win Click to uchwyt, który pozwala na zatrzaskiwanie drzwi balkonowych od zewnątrz, co znacznie podnosi komfort użytkowania.
 4. Mieszkam w Przemyślu, obecnie jestem na etapie planowania rozmieszczenia okien i drzwi. Które produkty z Waszej oferty wybrać?  Wszystko zależy od tego, w jakiej lokalizacji położony jest budynek. Blisko ruchliwej ulicy? W Miejscu nieosłoniętym od wiatru? Najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie nas osobiście w salonie znajdującym się przy ul. 3 Maja 97 lub skontaktowanie się z nami telefonicznie: 16 733 80 72. Jeżeli wolisz precyzyjne przedstawienie swojego pomysłu, napisz maila na adbud@oknoplast.com.pl. Postaramy się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania i pomóc przy wyborze odpowiednich produktów.
 5. Czy klamka dESIGN+ dobrze sprawdzi się nawet przy klasycznych wnętrzach?  Ogromną zaletą klamki dESIGN+ jest szeroki wybór kolorystyczny, wśród którego znajdziesz kolory takie jak: biały, brązowy, srebrny, grafitowy, ciemnozłoty oraz jasnozłoty. Zapewnia to dopasowanie kolorystyczne i stylistyczne do wnętrza domu. Klamka dostępna jest w wersji z kluczem, co dodatkowo dba o poziom bezpieczeństwa domowników.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów