Okna Przeworsk

Przeworsk - STYL-BUD - Partner Standard
ul. Konopnickiej 15 37200 PRZEWORSK
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Mieszkasz w Przeworsku i masz problem ze znalezieniem odpowiedniej stolarki okiennej? Szukasz okien wysokiej jakości, najlepiej od sprawdzonego producenta? Liczysz na profesjonalną i kompleksową obsługę – od pomocy w doborze po montaż? Firma Oknoplast ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wymień okna z partnerem Oknoplast w Przeworsku W salonie partnerskim znajdziesz pełną ofertę naszych produktów i będziesz mógł się przekonać, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze. Nieważne czy stawiasz na design, oświetlenie i nowe technologie, bez problemu znajdziemy coś dla Ciebie. Nie wiesz gdzie mieści się nasz salon? W Przeworsku jesteśmy przy ulicy Konopnickiej 15.
FAQ: W Przeworsku takie pytania zadawaliście naszej redakcji najchętniej
 1. Czym jest ciepły montaż okna?  Ciepłym montażem okna nazywamy zastosowanie 3 warstw izolacyjnych. Pierwsza z nich to zewnętrzna warstwa taśmy paroprzepuszczalnej, która jest odpowiedzialna za zabezpieczenie izolacji przed działaniem warunków atmosferycznych. W warstwie środkowej znajduje się pianka poliuretanowa. Trzecią warstwą jest folia paroszczelna, która ma za zadanie chronić piankę przed wilgocią. Takie rozwiązanie pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości energii cieplnej.
 2. Jakie zalety niesie za sobą zamontowanie rolet zewnętrznych?  Największą z zalet płynących z zamontowania rolet zewnętrznych jest wysoka termoizolacja, które pozwala obniżyć koszty energii cieplnej, a tym samym powiększyć oszczędności. Ochrona przed wiatrem, deszczem oraz innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, pozwoli dodatkowo zadbać o okna. Nadmierne przegrzewanie się pomieszczenia latem to już przeszłość. Rolety zewnętrzne umożliwiają zatrzymanie promieni słonecznych i uniemożliwienie im dostania się do środka domu. Zastosowanie napędów elektrycznych z wieszakami blokującymi uniemożliwia podniesienie rolety z zewnątrz, co dodatkowo chroni dom przed włamaniem.
 3. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe HST Premium?  HST Premium to przede wszystkim trwałość i bezpieczeństwo. Konstrukcja wzmocniona stalą o grubości 3 mm, oraz możliwość wykonania skrzydeł o wadze nawet do 400kg to gwarancja stabilności. Zastosowanie okucia w klasie RC2 o podwyższonej odporności na włamanie pozwolą na spokojny sen całej rodziny. Drzwi tarasowe HST Premium wyróżniają się także wysoką termoizolacją, dzięki czemu zastosowanie nawet wielkich przeszkleń nie powoduje strat w energii cieplnej. Rozszczelnienie w okuciu pozwala na delikatne wietrzenie pomieszczenia, bez potrzeby otwierania drzwi tarasowych.
 4. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Przeworsku?  Z naszym salonem najprościej będzie skontaktować się osobiście, odwiedzając nas w budynku przy ul. Marii Konopnickiej 15, gdzie doradcy oraz fachowcy służą swoją pomocą. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer 16 648 40 91 lub napisz maila na adres: stylbud@oknoplast.com.pl.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów