Okna Pszczyna

Pszczyna - PERFEKT DESIGN - Partner Smart Home
Szymanowskiego 23 43200 Pszczyna
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: Pszczyna - oto najczęściej zadawane pytania odnośnie oferty Oknoplast
 1. Czy salon Oknoplast w Pszczynie jest czynny w niedziele?Niestety, nasz salon w Pszczynie (ul. Szymanowskiego 23) nie jest czynny w niedziele oraz święta. Możesz odwiedzić nas od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Skontaktuj się z nami telefonicznie (883 311 817 lub 324 492 622) lub drogą mailową (perfekt.pszczyna@oknoplast.com.pl).
 2. Jakie okna znajdę w Waszej ofercie?  W naszej ofercie znajdziesz szereg okien różniących się od siebie przede wszystkim termoizolacyjnością, dźwiękoszczelnością, designem oraz innymi właściwościami. Do wyboru masz okna Pixel, Prolux, Winergetic Premium, Winergetic Premium Passive oraz Koncept.
 3. Gdzie w Pszczynie znajdę Wasz salon? Czy planujecie zwiększyć liczbę salonów w Pszczynie?  Nasz salon w Pszczynie znajdziesz przy ulicy Szymanowskiego 23. W tej chwili w Pszczynie znajduje się tylko jeden salon, choć nie wykluczone, że w przyszłości pojawi się jeszcze jakaś placówka. Strona jest na bieżąco aktualizowana, więc z powodzeniem znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące salonów w Twoim miejscu zamieszkania.
 4. Słyszałem o najnowszych możliwościach otwierania drzwi zewnętrznych bez konieczności ich dotykania, czy to prawda?  Tak! W naszej ofercie znajdziesz rozwiązanie Smart Oknoplast, które umożliwia otworzenie drzwi zewnętrznych już na podjeździe do domu, za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, zwłaszcza podczas noszenia do domu zakupów czy opieki nad dziećmi podczas domowych obowiązków. Drzwi możesz otworzyć także za pomocą czytnika linii papilarnych i naściennego przełącznika.
 5. Czym są szprosy szybowe i gdzie warto je wykorzystać?  Szprosy szybowe nadają oknom niepowtarzalnego wyglądu, estetyki oraz charakteru. Do wyboru masz szprosy wewnątrzszybowe i naklejane, dostępne w wielu kolorach i szerokościach. Te wewnątrzszybowe dodatkowo mogą przyjmować niecodzienne kształty - łuki, koła, łączone pod różnymi kątami pozwolą Ci uzyskać idealną koncepcję.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów