Okna Puławy

Puławy - DOM EXPERT - Partner Premium
ul.Lubelska 41A4 24100 Puławy
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Gdy myślisz o remoncie, pod uwagę weź wymianę okien. Wybierz jednak tę stolarkę, która dopasuje się do typu zabudowy i wnętrza Twojego domu, a przy tym zapewni niepowtarzalny wygląd. W ofercie Oknoplast znajdziesz okna zróżnicowane pod względem wykonania i specyfikacji. Zainteresowany? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową oknoplast.com.pl lub odwiedzisz partnera handlowego Oknoplastu, który teraz jest również w Puławach, przy ulicy Lubelskiej 41A/4. Okna od Oknoplastu idealne dla każdego domu Nasi doradcy pomogą Ci wybrać okna idealne do Twojego domu. Uwzględnią każdy z podstawowych parametrów, takich jak: izolacyjność cieplna, akustyczna, wygląd oraz bezpieczeństwo. Skorzystaj z ich pomocy i zapewnij swojemu domowi wytrzymałą stolarkę na długie lata.
FAQ: Takie pytania w Puławach zadawaliście nam najczęściej
 1. W jaki sposób najlepiej skontaktować się z salonem Oknoplastu w Puławach?  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 81 888 20 40, lub drogą mailową pod adresem: domexpert@oknoplast.com.pl. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do osobistych odwiedzin naszego salonu, który znajduje się przy ulicy Lubelskiej 41A/4. Zapewniamy fachową i miłą obsługę na najwyższym poziomie.
 2. Czy okna Pixel dobrze sprawdzą się nawet w klasycznym wnętrzu?  Oczywiście, że tak! Nasze okna dopasowane są do potrzeb klientów. Model okna Pixel to połączenie estetyki, funkcjonalności i elegancji. Niższe i smuklejsze skrzydło pozwala dostać się większej ilości światła dziennego do wnętrza domu. Wąski, ruchomy słupek pozwolił na stworzenie sporej powierzchni przeszklenia. Do wyboru masz bogatą gamę kolorystyczną: orzech, złoty dąb, mahoń, dąb bagienny, antracyt oraz biel. Wybór należy do Ciebie!
 3. Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien antywłamaniowych?Szczególną uwagę należy zwrócić na to, czy okna spełniają europejskie klasy odporności RC. Okno klasy RC1 oprze się próbom otwarcia przez kopanie, wyrywanie i uderzanie. Klasa RC2 odporne jest na działanie obcęgów, łomu i śrubokrętu, takie okno zawiera także zaczepy antywłamaniowe i szybę P4 (2 szyby + 4 warstwy folii ochronnej). Zastosowanie klamki z kluczykiem pozwoli na zabezpieczenie okna przed włamaniem. Szyby, które są wzmocnione folią bardzo trudno rozbić, co może zniechęcić złodzieja do dalszych poczynań. Im więcej warstw szkła i folii, tym rozbicie takiej szyby jest mniej możliwe. Dodatkowo, po rozbiciu, szkło zostaje na swoim miejscu, przyklejone do folii.
 4. Czym charakteryzuje się roleta zewnętrzna Luna?  Roletę zewnętrzną Luna można zastosować zarówno w przypadku budynków istniejących, jak i tych, które dopiero są w planach. Roletę z powodzeniem można całkowicie zabudować (z wyjątkiem klapy serwisowej) już na etapie wykańczania elewacji. Pancerze oraz elementy obudowy rolety wykonane są z wysoko gatunkowego aluminium, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji.
 5. Co zrobić, by moskitiera nie szpeciła okna?  Najlepszym rozwiązaniem byłby wybór zarówno okien, jak i moskitiery przy jednym zamówieniu. Gwarantuje to dopasowanie pod względem kolorystycznym, więc całość prezentowałaby się naprawdę dobrze.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów