Okna Pułtusk

Pułtusk - Sponrol Sp. z o.o. - Partner Standard
Mickiewicza 4551 06100 PUŁTUSK
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Przy wyborze nowych okien nie tylko walory estetyczne mają znaczenie. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry techniczne nowej stolarki. Sądzisz, że połączenie tych dwóch zagadnień – niepowtarzalnego wyglądu i dobrej jakości jest niemożliwe? Wystarczy, że zajrzysz do naszego salonu w Pułtusku, przy ulicy Mickiewicza 45/51 lub przejrzysz dokładnie ofertę naszego sklepu internetowego. Okna Oknoplast to design i solidność wykonania Gwarantujemy, że każdy z produktów znajdujących się w naszej ofercie wykonany jest z najlepszych materiałów i powstały pod okiem doświadczonych specjalistów. Przejrzyj nasz katalog, a przekonasz się, że okna od Oknoplast to produkty zróżnicowane pod względem estetyki i wykonania, zapewniające w każdym domu bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd.
FAQ: W Pułtusku takie pytania o ofertę Oknoplastu zadawaliście najczęściej
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Pułtusku?  Wolisz kontakt mailowy? Napisz na adres: sponrol@oknoplast.com.pl. Preferujesz rozmowę telefoniczną? Zadzwoń pod numer 236 927 832. Jeżeli nie widzisz przeszkód do odwiedzin osobistych, zapraszamy do salonu przy ul. Mickiewicza 45/51 w Pułtusku.
 2. Gdzie dokładnie znajdę Wasz salon w Pułtusku?  Budynek, w którym znajduje się nasz salon, znajdziesz przy ulicy Mickiewicza 45/51. Jeżeli wystąpiłyby jakiekolwiek trudności z dojazdem w to miejsce, zachęcamy do przejścia w opcję „Jak dojechać?” na naszej stronie internetowej. Po przeniesieniu do strony z mapą, bez problemu wyznaczysz trasę do salonu Oknoplastu.
 3. W jakich pomieszczeniach najlepiej zastosować nawiewniki?Nawiewniki są elementem bardzo niedocenianym i często wydającym się niepotrzebnym. Prawidłowa wentylacja pomieszczenia pozwala na wyeliminowanie ryzyka zachorowania (zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym). Nawiewniki stają się dodatkowym rozwiązaniem ułatwiającym wymianę powietrza w domu. Uchylenie lub otwarcie okna na oścież może spowodować przeciąg, co nie jest wskazane przy małych dzieciach, osobach podanych na przeziębienia, oraz osobach starszych. Odprowadzenie nadmiernej wilgoci to także zadanie dla nawiewników. Para wodna powstała na skutek gotowania, kąpieli, czy suszenia prania może przyczynić się do powstawania pleśni i rozwoju grzybów. Wywietrzone pomieszczenie z unormowaną wilgotnością sprawi, że przebywanie w nim będzie czystą przyjemnością.
 4. W jakich godzinach otwarty jest salon Oknoplast w Pułtusku?Nasz salon w Pułtusku otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, oraz w soboty od godziny 9:00 do 13:00. Salon jest zamknięty w niedziele i dni świąteczne. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą ofertą.
 5. Jakie są zalety wykorzystania stolarki aluminiowej?  Do największych zalet stolarki aluminiowej zalicza się bezpieczeństwo i łatwość w użytkowaniu. Materiał jest lekki i łatwy w utrzymaniu, a dodatkowo zapewnia wiatro- i wodoszczelność. Dla osób dbających o środowisko dobrą wiadomością będzie to, że surowiec ten jest w 100% odzyskiwany bez jakichkolwiek strat jakościowych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów