Okna Rąbień

Rąbień - DUCZYMIN - Partner Premium
ul. Słowiańska 92 95070 Rąbień
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Przy zakupie nowych okien powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na ich parametry techniczne, dopiero potem na design. Połączenie funkcjonalności i niepowtarzalnego wyglądu istnieje tylko w Oknoplaście. Sprawdź naszą ofertę już teraz lub odwiedź salon w Rąbieniu, przy ulicy Słowiańskiej 92. Okna PCV i aluminium w Rąbieniu W produkcji okien stawiamy przede wszystkim na ich wysoką jakość, ale to dzięki naszym projektantom stolarka zyskuje niepowtarzalny, oryginalny wygląd. Zdecyduj czego wymagasz od okien w pierwszej kolejności i na tej podstawie wybieraj spośród produktów Oknoplast – pełnych designu, światła, ciepła i technologii. Masz jakiekolwiek pytania? Do dyspozycji oddajemy nasz numer telefonu 42 712 86 50
FAQ: Rąbień – właśnie takie pytania odnośnie oferty Oknoplast zadawaliście nam najchętniej
 1. Które z Waszych okien najlepiej wpasują się do pomieszczenia prostego i eleganckiego?  Jeżeli chodzi o połączenie eleganckiego wyglądu i funkcjonalności najlepiej zdecydować się na okna Prolux, które od dawna zachwycają wszystkich naszych klientów zaokrąglonymi ramami i nowoczesną konstrukcją. Takie rozwiązanie zapewni większą ilość światła dziennego w pomieszczeniu, co jest efektem węższych profili okna.
 2. Gdzie dokładnie w Rąbieniu znajduje się salon Oknoplastu?  W Rąbieniu jest tylko jeden salon Oknoplastu, który znajduje się przy ulicy Słowiańskiej 92. Jeśli nie wiesz w jaki sposób tam się dostać, zachęcamy do przejścia w opcję „Jak dojechać?”, na naszej stronie internetowej, która przekieruje Cię do mapy, na której z powodzeniem wyznaczysz trasę dojazdu z Twojej bieżącej lokalizacji.
 3. Jakie pakiety szybowe w swojej ofercie ma Oknoplast?  W skład pakietów szybowych produkowanych przez Oknoplast wchodzą te jedno-, dwu- i trzykomorowe, które pozwalają kontrolować jakość materiałów. Najnowocześniejsze powłoki szyb znacznie poprawiają bilans energetyczny całego domu, zapewniają lepszą przejrzystość i wytrzymałość.
 4. Czy Wasz salon w Rąbieniu jest czynny w weekendy?  Nasz salon w Rąbieniu (ul. Słowiańska 92) jest czynny jedynie w soboty od godziny 10:00 do 13:00. Jeżeli istnieje taka możliwość, serdecznie zapraszamy do naszego salonu także od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Wykwalifikowani fachowcy oraz najlepsi doradcy sprawią, że wizyta będzie obfitować w znalezienie odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania odnośnie produktów Oknoplastu.
 5. Jakie drzwi tarasowe znajdę w Waszej ofercie?  Duże przeszklenia zwojowały rynek drzwi tarasowych, obecnie liczy się nie tylko ilość wpadającego do wnętrza światła dziennego, ale i ostateczny wygląd takich drzwi, oraz ich lekkość w obsłudze. W skład naszej oferty wchodzą drzwi podnoszono-przesuwne HST, drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK i PSK-Z, oraz odstawno-przesuwne PSK Atrium. Stabilne konstrukcje pozwalają na tworzenie dużych przeszkleń, sięgających aż do 14 m2.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów