Okna Rąbień

Rąbień - DUCZYMIN - Partner Premium
ul. Słowiańska 92 95070 Rąbień
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Przy zakupie nowych okien powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na ich parametry techniczne, dopiero potem na design. Połączenie funkcjonalności i niepowtarzalnego wyglądu istnieje tylko w Oknoplaście. Sprawdź naszą ofertę już teraz lub odwiedź salon w Rąbieniu, przy ulicy Słowiańskiej 92. Okna PCV i aluminium w Rąbieniu W produkcji okien stawiamy przede wszystkim na ich wysoką jakość, ale to dzięki naszym projektantom stolarka zyskuje niepowtarzalny, oryginalny wygląd. Zdecyduj czego wymagasz od okien w pierwszej kolejności i na tej podstawie wybieraj spośród produktów Oknoplast – pełnych designu, światła, ciepła i technologii. Masz jakiekolwiek pytania? Do dyspozycji oddajemy nasz numer telefonu 42 712 86 50
FAQ: Rąbień – właśnie takie pytania odnośnie oferty Oknoplast zadawaliście nam najchętniej
 1. Które z Waszych okien najlepiej wpasują się do pomieszczenia prostego i eleganckiego?  Jeżeli chodzi o połączenie eleganckiego wyglądu i funkcjonalności najlepiej zdecydować się na okna Prolux, które od dawna zachwycają wszystkich naszych klientów zaokrąglonymi ramami i nowoczesną konstrukcją. Takie rozwiązanie zapewni większą ilość światła dziennego w pomieszczeniu, co jest efektem węższych profili okna.
 2. Gdzie dokładnie w Rąbieniu znajduje się salon Oknoplastu?  W Rąbieniu jest tylko jeden salon Oknoplastu, który znajduje się przy ulicy Słowiańskiej 92. Jeśli nie wiesz w jaki sposób tam się dostać, zachęcamy do przejścia w opcję „Jak dojechać?”, na naszej stronie internetowej, która przekieruje Cię do mapy, na której z powodzeniem wyznaczysz trasę dojazdu z Twojej bieżącej lokalizacji.
 3. Jakie pakiety szybowe w swojej ofercie ma Oknoplast?  W skład pakietów szybowych produkowanych przez Oknoplast wchodzą te jedno-, dwu- i trzykomorowe, które pozwalają kontrolować jakość materiałów. Najnowocześniejsze powłoki szyb znacznie poprawiają bilans energetyczny całego domu, zapewniają lepszą przejrzystość i wytrzymałość.
 4. Czy Wasz salon w Rąbieniu jest czynny w weekendy?  Nasz salon w Rąbieniu (ul. Słowiańska 92) jest czynny jedynie w soboty od godziny 10:00 do 13:00. Jeżeli istnieje taka możliwość, serdecznie zapraszamy do naszego salonu także od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Wykwalifikowani fachowcy oraz najlepsi doradcy sprawią, że wizyta będzie obfitować w znalezienie odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania odnośnie produktów Oknoplastu.
 5. Jakie drzwi tarasowe znajdę w Waszej ofercie?  Duże przeszklenia zwojowały rynek drzwi tarasowych, obecnie liczy się nie tylko ilość wpadającego do wnętrza światła dziennego, ale i ostateczny wygląd takich drzwi, oraz ich lekkość w obsłudze. W skład naszej oferty wchodzą drzwi podnoszono-przesuwne HST, drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK i PSK-Z, oraz odstawno-przesuwne PSK Atrium. Stabilne konstrukcje pozwalają na tworzenie dużych przeszkleń, sięgających aż do 14 m2.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów