Okna Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój - FENSTRAL - Partner Premium
ul. Poniatowskiego 5 34700 Rabka-Zdrój
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Zauważyłeś, że okna w Twoim domu wymagają wymiany, ale martwisz się, że taki zabieg pociągnie za sobą ogromne koszty? Nic bardziej mylnego. Firma Oknoplast działa z myślą o Klientach i dlatego dostosowuje swoją ofertę do potrzeb każdego. Przejrzyj nasz katalog na stronie internetowej lub odwiedź punkt handlowy Oknoplastu w Rabce-Zdroju Punkt handlowy Oknoplastu w Rabce-Zdroju Produkty znajdujące się w naszej ofercie są przykładem najwyższej jakości wykonania i niepowtarzalnego designu, a przy tym dostosowania do potrzeb każdego Klienta. Jeśli nie jesteś pewien co do kosztów wymiany okien, zadzwoń do nas  i skorzystaj z doradztwa naszych specjalistów.
FAQ: Takie pytania zadawaliście nam najczęściej w Rabce-Zdroju
 1. O jakich porach salon Oknoplastu w Rabce-Zdroju jest otwarty?  Nasz salon  jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, orz w soboty od godziny 9:00 do 13:00. Zapewniamy fachową i miłą obsługę na najwyższym poziomie. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
 2. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe PSK i PSK-Z?Uchylanie i przesuwanie dużych skrzydeł to niesamowita zaleta drzwi tarasowych PSK i PSK-Z, zastosowanie specjalnych okuć pozwala na swobodne przesuwanie skrzydeł o szerokości nawet 1,6 m. Dodatkiem, który z pewnością zachwyci większość klientów jest możliwość zamontowania dwustronnej klamki z wkładką na klucz, co w efekcie końcowym daje dodatkowe drzwi wejściowe. Drzwi PSK-Z dostępne są we wszystkich systemach okiennych z naszej oferty.
 3. Co znajduje się w pakiecie „bezpieczeństwo”?  W tym pakiecie znajdziesz przede wszystkim klamkę dESIGN+z wkładką na klucz, który stanowi dodatkową blokadę przed próba włamania i dostania się do wnętrza domu. Zastosowanie szyb hartowanych i antywłamaniowych jest kolejnym zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi, którzy najczęściej do pomieszczenia próbują dostać się poprzez okna. Okucie w klasie antywłamaniowej RC1 i RC2 to większa ochrona przed włamywaczami. Zaczepy antywyważeniowe, blaszka antyprzewierceniowa – te elementy gwarantują spokojny sen całej Twojej rodziny.
 4. Czy prawidłowy montaż okna rzeczywiście jest tak ważny?Oczywiście, że tak! Tylko fachowy montaż okna pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi jego funkcjami. Oknoplast oferuje usługi montażowe na najwyższym poziomie, co gwarantuje poprawne działanie okna w późniejszym czasie. Inaczej montuje się okna antywłamaniowe, energooszczędne i standardowe, dlatego tak ważne jest wynajęcie profesjonalnej ekipy.
 5. Gdzie sprawdzi się zamontowanie Win Step?  Niski próg balkonowy, bo sięgający zaledwie 2 cm, ograniczy ryzyko potknięcia się przy przechodzeniu z domu do ogrodu czy na taras. Takie rozwiązanie w szczególności poleca się rodzinom z dziećmi, przy których nietrudno o nieszczęście, oraz osób starszych lub niepełnosprawnych.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów