Rabka-Zdrój – FENSTRAL – Partner Handlowy

ul. Poniatowskiego 5
34-700 Rabka-Zdrój

tel. 18 267 01 11
e-mail: fenstral.rabka@oknoplast.com.pl

Więcej informacji
Okna
Prismatic

Widocznie więcej korzyści

Zobacz okno
Pixel

Widocznie więcej designu

Zobacz okno
Prolux

Widocznie więcej światła

Zobacz okno
Winergetic Premium

Widocznie więcej ciepła

Zobacz okno
Winergetic Premium Passive

Widocznie więcej technologii

Zobacz okno
Koncept

Widocznie więcej klasyki

Zobacz okno

Zauważyłeś, że okna w Twoim domu wymagają wymiany, ale martwisz się, że taki zabieg pociągnie za sobą ogromne koszty? Nic bardziej mylnego. Firma Oknoplast działa z myślą o Klientach i dlatego dostosowuje swoją ofertę do potrzeb każdego.Przejrzyj nasz katalog na stronie internetowej lub odwiedź punkt handlowy Oknoplastu w Rabce-Zdroju, przy ulicy Poniatowskiego 5.Punkt handlowy Oknoplastu w Rabce-ZdrojuProdukty znajdujące się w naszej ofercie są przykładem najwyższej jakości wykonania i niepowtarzalnego designu, a przy tym dostosowania do potrzeb każdego Klienta.Jeśli nie jesteś pewien co do kosztów wymiany okien, zadzwoń do nas pod numer 18 267 01 11 i skorzystaj z doradztwa naszych specjalistów.

FAQ: Takie pytania zadawaliście nam najczęściej w Rabce-Zdroju


  1. O jakich porach salon Oknoplastu w Rabce-Zdroju jest otwarty?
Nasz salon (ul.Poniatowskiego 5) jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, orz w soboty od godziny 9:00 do 13:00. Zapewniamy fachową i miłą obsługę na najwyższym poziomie. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
  1. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe PSK i PSK-Z?
Uchylanie i przesuwanie dużych skrzydeł to niesamowita zaleta drzwi tarasowych PSK i PSK-Z, zastosowanie specjalnych okuć pozwala na swobodne przesuwanie skrzydeł o szerokości nawet 1,6 m. Dodatkiem, który z pewnością zachwyci większość klientów jest możliwość zamontowania dwustronnej klamki z wkładką na klucz, co w efekcie końcowym daje dodatkowe drzwi wejściowe. Drzwi PSK-Z dostępne są we wszystkich systemach okiennych z naszej oferty.
  1. Co znajduje się w pakiecie „bezpieczeństwo”?
W tym pakiecie znajdziesz przede wszystkim klamkę dESIGN+z wkładką na klucz, który stanowi dodatkową blokadę przed próba włamania i dostania się do wnętrza domu. Zastosowanie szyb hartowanych i antywłamaniowych jest kolejnym zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi, którzy najczęściej do pomieszczenia próbują dostać się poprzez okna. Okucie w klasie antywłamaniowej RC1 i RC2 to większa ochrona przed włamywaczami. Zaczepy antywyważeniowe, blaszka antyprzewierceniowa – te elementy gwarantują spokojny sen całej Twojej rodziny.
  1. Czy prawidłowy montaż okna rzeczywiście jest tak ważny?
Oczywiście, że tak! Tylko fachowy montaż okna pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi jego funkcjami. Oknoplast oferuje usługi montażowe na najwyższym poziomie, co gwarantuje poprawne działanie okna w późniejszym czasie. Inaczej montuje się okna antywłamaniowe, energooszczędne i standardowe, dlatego tak ważne jest wynajęcie profesjonalnej ekipy.
  1. Gdzie sprawdzi się zamontowanie Win Step?
Niski próg balkonowy, bo sięgający zaledwie 2 cm, ograniczy ryzyko potknięcia się przy przechodzeniu z domu do ogrodu czy na taras. Takie rozwiązanie w szczególności poleca się rodzinom z dziećmi, przy których nietrudno o nieszczęście, oraz osób starszych lub niepełnosprawnych.