Okna Rawicz

Rawicz - MAJ.R - Partner Standard
Kopernika 12 63900 Rawicz
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
Szukasz okien, które zapewnią w Twoim domu pożądaną ilość ciepła? Ten parametr zależy przede wszystkim od wysokiej jakości wykonania i taką właśnie stolarkę znajdziesz w ofercie Oknoplastu. Łączymy energooszczędność z elegancją i nowoczesną technologią. Zróżnicowana oferta stolarki okiennej Oknoplast Gwarantujemy zróżnicowane pod względem estetyki i sposobu wykonania produkty. Wszystkie prezentujące najwyższy poziom, niepowtarzalny charakter i właściwości. To w zależności od swoich preferencji, wybierz stolarkę idealną dla Twojego domu i spełniającą postawione wcześniej zadanie, a jeśli nie potrafisz zdecydować się na jeden rodzaj, skorzystaj z naszej pomocy. Doradcy Oknoplast chętnie przedstawią Ci parametry techniczne poszczególnych okien.
FAQ: Rawicz – oto najczęściej zadawane przez Was pytania
 1. Jestem w trakcie budowy domu w Rawiczu. Mam plan rozmieszczenia okien i drzwi tarasowych, gdzie mogę zwrócić się o fachową pomoc?  Zapraszamy do osobistych odwiedzin naszego salonu znajdującego się przy ul. Sarnowskiej 5. Jeśli jednak wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod numer: 65 545 23 38, lub napisz maila na adres: paszkiewicz@oknoplast.com.pl. Zapewniamy miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie.
 2. Jakie szyby ornamentowe posiadacie w swojej ofercie?Znajdziesz u nas głównie szyby ornamentowe bezbarwne, które są uniwersalne i dobrze sprawdzą się w każdych pomieszczeniach. Szkło ozdobne zazwyczaj tworzy po jednej ze stron wypukłą strukturę, która całości nadaje wyjątkowy charakter. Wśród naszych szyb ozdobnych znajdziesz także te w kolorze brązu, które dobrze sprawdzą się w drzwiach np. do sypialni. W zależności od preferencji i wybranego ornamentu zdecydujesz się na stopień przezroczystości szyby.
 3. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe HST?  W drzwiach tarasowych HST znajdziesz przede wszystkim system podnoszono-przesuwny, który zapewnia stabilność oraz lekkość działania. Poprzez zastosowanie najnowocześniejszych technologii obecnie można stworzyć przeszklenia o powierzchni nawet 13,8 m2. Skrzydła drzwi tarasowych znajdują się na prowadnicach, co gwarantuje łatwe i lekkie przesuwanie. Jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo całej rodziny, zadowoli Cię fakt, że istnieje możliwość zamontowania okuć antyodprężeniowych w klasie RC2.
 4. Dlaczego tak ważny jest wybór odpowiednich okuć?  Okucia zapewniają nie tylko otwieranie i uchylanie okna, odpowiedzialne są za znacznie więcej funkcji. Okucia obwodowe zapewnią szczelność poprzez równomierne dociśnięcie skrzydła do ramy, pozwoli to w pewien sposób zmniejszyć koszty zużycia energii cieplnej. Odpowiednio dobrane okucia mogą zapewnić ochronę przed włamaniem, czy mikrowentylację bez potrzeby rozszczelniania okna.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów