Okna Rzeszów

Rzeszów - FERDO - Partner Premium
Aleja Generała Władysława Sikorskiego 45D/lok. 4 35304 Rzeszów
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Odpowiednio dopasowana stolarka okienna nie tylko poprawia komfort mieszkania, ale również wpływa na izolację całego budynku. To właśnie od wyboru okien zależy ile światła, ciepła oraz dźwięku dostanie się do naszego domu. Wiadomo, nie jest to łatwy wybór zwłaszcza, gdy ilość dostępnych na rynku okien jest taka duża. Wysokiej jakości stolarka okienna od cenionego producenta Okna zrobione z PCV, a może jednak z aluminium? Nowoczesne czy klasyczne? Gubisz się wśród wielu ofert? Już teraz nie musisz wybierać okien przy pomocy internetu. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu odwiedź nasz salon partnerski w Rzeszowie, który mieści się przy Alei Generała Władysława Sikorskiego 45D lok. 4. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie okna, a także zaproponujemy odpowiednią ekipę montażową.
FAQ: Rzeszów i najczęściej zadawane pytania odnośnie oferty Oknoplast
 1. Czy okno Winergetic Premium dobrze sprawdzi się w przypadku domu, który ma zapewnić mojej rodzinie bezpieczeństwo i ochronę przed włamywaczami?  Oczywiście, że tak! Okno Winergetic Premium wyposażone jest w zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus, które zostały zamontowane do stalowego zbrojenia, dzięki czemu dostanie się do środka jest znacznie utrudnione. Grubość zbrojenia skrzydeł może wynosić do 1,75 mm, co pozwala uzyskać sztywność i prawidłowe funkcjonowanie całego okna.
 2. Na jakie drzwi zewnętrzne najlepiej się zdecydować? Te wykonane z PVC czy aluminium?  Trudno jednoznacznie określić, ponieważ wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania od produktów. Przy drzwiach zewnętrznych PVC spodziewać się można dbałości o najmniejsze detale takie jak dobrze dopasowane zgrzewy i połączenia. Dodatkowe elementy, takie jak niski próg aluminiowy z przekładką termiczną wpływają na zaoszczędzenie choć trochę energii cieplnej. Specjalne zasuwnice, które ryglują drzwi jednocześnie w trzech miejscach przyczynią się do podniesienie bezpieczeństwa wszystkich domowników. Przy zdecydowaniu się na drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium można spodziewać się najwyższych parametrów technicznych. Lekkość materiału, z którego są wykonane, pozwala na dowolność w konstrukcji i łatwy montaż. Osobom zainteresowanym domami inteligentnymi spodoba się propozycja wyposażenia drzwi w czytnik linii papilarnych, czytnika Blue&Code, Bluetooth czy standardową klawiaturę numeryczną.
 3. Czy zastosowanie szprosów wewnątrzszybowych będzie dobrym rozwiązaniem?  Każde rozwiązanie, które zadowala klienta jest dobrym rozwiązaniem. Szprosy wewnątrzszybowe charakteryzują się bogatą gamą kolorów, które z łatwością dopasują się do kolorystyki okien z oferty Oknoplastu. Szprosy wykonane są z aluminium, co sprawia, że mogą przyjmować najbardziej wymyślne kształty. Dostępne są w czterech szerokościach: 8, 18, 26 i 45 mm.
 4. O jakich porach czynny jest salon Oknoplast w Rzeszowie?Nasz salon Premium czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty  od godziny 9:00 do 14:00. Salon nie jest otwarty w niedziele i dni świąteczne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do osobistych odwiedzin naszego salonu znajdującego się w Rzeszowie, przy al. Generała Władysława Sikorskiego 45D lok. 4.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów