Okna Siemiatycze

Siemiatycze - Siemieniuk - Partner Standard
ul. Ciechanowiecka 19G 17300 Siemiatycze
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
Wybór stolarki okiennej do swojego domu czy mieszkania, nie jest łatwy zwłaszcza gdy nie ma się w tym aspekcie żadnego doświadczenia. Okna aby były w pełni funkcjonalne powinny być dopasowane do typu oraz parametrów budynku, co dla laika jest praktycznie nie osiągalne. W tym aspekcie potrzeba fachowej wiedzy osób, które mają długoletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego salonu w Siemiatyczach Internet jest przepełniony fachowymi radami, z których bardzo trudno odsiać ziarno od plew. Jeżeli więc nie chcesz kupować kota w worku, tylko solidne i nowoczesne okna to odwiedź nas w Siemiatyczach. Sklep naszego partnera handlowego znajduję przy ulicy Ciechanowieckiej 19G.
FAQ: Oto pytania, które najczęściej zadawaliście nam w Siemiatyczach
 1. Buduję dom w Siemiatyczach i jestem na etapie wstawiania drzwi i okien. Chciałbym skorzystać z Waszej oferty. W jaki sposób najlepiej przedstawić Wam plan rozmieszczenia okien i moje wymogi względem nich?  Jeżeli wolisz kontakt face-to-face zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu  znajdującego się przy ul. Ciechanowieckiej 19G i zabrania ze sobą wszystkich planów. Jeśli wolisz kontakt bez wychodzenia z domu, wyślij nam rozmieszczenie okien na adres mailowy: siemieniuk@oknoplast.com.pl.
 2. Jakie rodzaje okien znajdę w Waszej ofercie?  Wyjątkowe i niezwykle funkcjonalne – takie są nasze okna. Jednym z najbardziej smukłych okien jest Pixel, który odznacza się wpuszczeniem do pomieszczenia aż do 22% więcej światła, niż zwykłe okno PVC. Inną propozycją jest okno Koncept – kierowane do ludzi, którzy cenią sobie minimalizm i elegancką prostotę, a jego wysokie parametry techniczne zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Winergetic Premium i Winergetic Premium Passive to najlepsze energooszczędne okna z naszej oferty. Znacząco obniżają koszty ogrzewania. W oknach Winergetic Premium Passive zastosowano aerożel, materiał, który posiada najlepsze właściwości termiczne na świecie. Okno Prolux to krok w stronę osób, które docenią możliwości najnowocześniejszych technologii. Wąski słupek, smuklejsze, lecz nieco bardziej zaokrąglone skrzydło i bogata gama kolorystyczna gwarantują dopasowanie się okna do każdej elewacji.
 3. Jakie są cechy charakterystyczne dla okucia Maco dESIGN+?Okucie to posiada unikalny, owalny kształt i dodatkowo równomiernie pokryte jest powłoką silber-look. To wyjątkowe okucie wyposażono w dwa zaczepy antywyważeniowe Safety Plus, które po przykręceniu do stalowego wzmocnienia profilu znacznie utrudniają dostanie się do środka.
 4. O jakich porach czynny jest salon Oknoplastu w Siemiatyczach?  Nasz salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Salon nie jest otwarty w niedziele i dni świąteczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście (ul. Ciechanowiecka 19G).

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów