Okna Sieradz

Sieradz - S-OKNA - Partner Standard
Polskiej Organizacji Wojskowej 31 98200 Sieradz
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
Wybór stolarki okiennej to nie tylko kwestia jej aspektów wizualnych. Nowoczesny design czy wyszukane zdobienia nie zapewnią odpowiedniego poziomu termoizolacji oraz dźwiękochłonności. Jak zatem wybrać najbardziej optymalne okna do swojego domu? To proste wystarczy po prosić o pomoc doświadczonych specjalistów. Wysoka jakość okien w przystępnej cenie Gdzie zatem mogę znaleźć doświadczonych specjalistów od okien? Odpowiedź jest bardzo prosta: w salonie naszego partnera. Tam przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 31 nie tylko zapoznasz się z pełną ofertą Oknoplastu, ale też uzyskasz fachową pomoc w doborze okien, serdecznie zapraszamy.
FAQ: Sieradz – oto najczęściej zadawane pytania
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszym salonem w Sieradzu?  Zachęcamy do osobistych odwiedzin naszego salonu w Sieradzu przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 31, lub kontaktu telefonicznego pod numerem 509 105 033. Jeżeli wolisz kontakt mailowy, napisz do nas pod adres: sokna@oknoplast.com.pl.
 2. Które z drzwi zewnętrznych będą lepsze, aluminiowe, czy te wykonane z PVC?  Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania. Drzwi zewnętrzne PVC charakteryzują się najwyższą dbałością o detale, tak, by każdy klient był z nich zadowolony. Na świetną termoizolację wpływa przede wszystkim niski próg aluminiowy z przekładką termiczną. Za bezpieczeństwo domowników odpowiedzialne są zasuwnice ryglujące drzwi jednocześnie w trzech miejscach. W ofercie drzwi zewnętrznych wykonanych z PVC znajdziesz bogate zdobienia, przeszklenia oraz dopasowanie kolorystyczne do okien z naszej oferty. Drzwi aluminiowe charakteryzują się wspaniałym wyglądem, który dopasuje się do każdej elewacji. Produkty te dość często znajdują swoje zastosowanie w domach pasywnych, gdzie liczy się przede wszystkim energooszczędność. Całkowita grubość takich drzwi może dochodzić do 90 mm, a za bezpieczeństwo całej rodziny odpowiedzialne są antywłamaniowe wkładki zamka, szyby antywłamaniowe i wielopunktowe zamki listwowe z optymalnym rozstawieniem kaset ryglujących.
 3. Czym, na tle innych produktów, wyróżnia się okno Winergetic Premium?  Winergetic Premium to przede wszystkim dbałość o niską stratę energii cieplnej, a tym samym obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Nowoczesny pakiet szybowy, który wykonany jest z tafli o grubości 3 mm, oraz pakiet szybowy 4 Xglass zapewniają lepszą termoizolację i dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami. Wysokie parametry techniczne zapewniają redukcję hałasu pochodzącego z zewnątrz.
 4. W jakich porach salon Oknoplastu w Sieradzu jest otwarty?Nasz salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:30, oraz w soboty od 9:30 do 13:30. Salon nie jest otwarty w niedziele oraz dni świąteczne. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z naszą ofertą (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 31).

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów