Okna Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna - KOWALSCY OKNA - Partner Premium
ul. 1-go Maja 22 26110 Skarżysko Kamienna
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Taki pytania w Skarżysku-Kamiennej zadawaliście nam najczęściej
 1. W jaki sposób mogę skontaktować się z salonem Oknoplastu w Skarżysku-Kamiennej?  Z naszymi doradcami możesz skontaktować się drogą telefoniczną pod numerem: 698 815 412 lub mailowo pod adresem: kowalscy.tsk@oknoplast.com.pl. Jeśli wolisz odwiedzić nas osobiście, przyjdź do salonu znajdującego się przy ul. 1 Maja 22.
 2. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe HST?  Nasze najnowocześniejsze rozwiązania pozwalają na utworzenie sporych przeszkleń, co sprawi, że nawet pomieszczenie położone w północnej części budynku będzie doświetlone. Jedno skrzydło naszych drzwi tarasowych HST może mieć aż 3 m szerokości. System podnoszono-przesuwny jest gwarancją stabilności i lekkości w działaniu. Wykorzystanie ergonomicznych pochwytów i klamek zapewnia komfort użytkowania. Dodatkowo, jeśli chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa wszystkich domowników, drzwi tarasowe HST możesz wyposażyć w  okucia antywyważeniowe, w klasie RC2.
 3. Czy zastosowanie szprosów zawsze musi wiązać się z trudnościami w zachowaniu czystości okien?  Oczywiście, że nie! Obecnie w naszej ofercie znajdziesz także szprosy wewnątrzszybowe, które nie wymagają czyszczenia. Są lekkie, wykonane z aluminium. Takie rozwiązanie pozwala na tworzenie niestandardowych kształtów, w zależności od wizji klienta. Szeroka gama kolorystyczna zapewni dopasowanie się do elewacji domu, zrealizowanej w różnych stylach. Szprosy wewnątrzszybowe dostępne są w czterech szerokościach: 8, 18, 26 i 45 mm.
 4. W którym miejscu w Skarżysku-Kamiennej znajdę Wasz salon?  Nasz salon znajdziesz na ul. 1 Maja 22. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do osobistych odwiedzin salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Gwarantujemy miłą i fachową obsługę na najwyższym poziomie.
 5. Ile trwa okres gwarancyjny na Wasze okna?  Gwarancja obowiązuje przez 7 lat, co jedynie potwierdza nasze profesjonalne podejście do sprzedaży okien, jak i wysoką jakość prezentowanych produktów. Okna Oknoplast w Skarżysku-Kamiennej to jedna, podstawowa cena. Jeśli interesuje Cię również montaż, powinieneś liczyć się z niewielkim zwiększeniem kosztów całego zamówienia uwzględniającą odległość do przebycia oraz nakład pracy, którą będą musieli ponieść nasi pracownicy.
 6. W jakich godzinach otwarty jest salon Oknoplast w Skarżysku-Kamiennej?  Salon Oknoplast w Skarżysku-Kamiennej otwarty jest w innych godzinach niż pozostałe punkty sprzedaży. Wszystko to ze względu na indywidualne możliwości każdego z naszych partnerów handlowych. Konkretne godziny znajdziesz na stronie każdego salonu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów