Okna Skawina

Skawina - POL-MACH - Partner Premium
Korabnicka 3b 32050 SKAWINA
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Promocja 15% na okna z linii PIXEL

Do 5 maja 2024r. w salonach sprzedaży czekają na Ciebie wyjątkowe rabaty! Możesz otrzymać nawet 15% zniżki na okna z linii PIXEL.

Sprawdź
FAQ: Skawina - oto najczęściej zadawane przez Was pytania
 1. O jakich porach salon Oknoplastu w Skawinie jest otwarty?Nasz salon (ul. Korabnicka 3b) jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, oraz w soboty od 9:00 do 13:00. Zachęcamy do osobistych odwiedzin i gwarantujemy znalezienie odpowiedzi na Twoje pytania. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń pod numer: 12 276 80 10 lub napisz maila na adres: polmach@oknoplast.com.pl.
 2. Czy warto zastosować stolarkę aluminiową podczas budowy domu?  Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje oczekiwania względem poszczególnych produktów. Zastosowanie stolarki aluminiowej wiąże się z wieloma zaletami, m.in. lekkością konstrukcji i możliwością tworzenia dużych przeszkleń, energooszczędnością – dobra do wyposażenia domów energooszczędnych i pasywnych. Stolarka aluminiowa jest przyjazna środowisku, więc z pewnością zadowoli każdą osobę, która stara się żyć eko. Wodo- i wiatroszczelność gwarantują komfort użytkowania produktów wykonanych z aluminium.
 3. Czy montaż okien energooszczędnych różni się od montażu zwykłych okien?  Tak, i to bardzo. Dla okien energooszczędnych stosuje się tzw. ciepły montaż, który pozwala na zatrzymanie w pomieszczeniu jeszcze większej ilości ciepła. Tylko fachowy montaż zapewni zadowolenie z produktu i prawidłowe funkcjonowanie okien. Ciepły montaż to nic innego, jak zastosowanie trzech warstw izolacyjnych. Pierwszą, zewnętrzną warstwą jest taśma paroprzepuszczalna, której zadaniem jest zabezpieczenie izolacji przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Drugą warstwą jest pianka poliuretanowa, którą znajdziesz pomiędzy oknem a ościeżnicą. Trzecia, wewnętrzna warstwa to folia paroszczelna, której zadaniem jest ochrona pianki przed działaniem wilgoci.
 4. Gdzie dokładnie w Skawinie znajdę Wasz salon?  Salon Oknoplast w Skawinie znajdziesz przy ul. Korabnickiej 3b. Jeżeli nie wiesz jak dokładnie tam dotrzeć, skorzystaj z naszej zakładki „Jak dojechać?”, która przekieruje Cię do strony z mapą, na której bez problemu wyznaczysz trasę dojazdu.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów