Okna Skierniewice

Skierniewice - PLAST-BUD - Partner Standard
ul. Kozietulskiego 54 96100 Skierniewice
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Najczęściej zadawane pytania

Przejrzyj pytania naszych klientów lub zadaj nowe, jeśli nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi.

przejdź do faq
FAQ: Częste pytania o ofertę Oknoplastu w Skierniewicach
 1. Gdzie znajdę salon Oknoplast w Skierniewicach?  Nasz salon w Skierniewicach mieści się przy ulicy Kozietulskiego 54. Zapraszamy!
 2. Czy skorzystanie z Waszego doradztwa i usług kosztorysanta w Skierniewicach skutkuje dodatkowymi kosztami?  Nie, nasi pracownicy pomogą Ci z wielką chęcią, a ta pomoc nie będzie bezpłatna.
 3. Czy na stronie Oknoplast znajdę katalog produktów, w szczególności okien?  Katalog stworzony przez nas jest dość innowacyjny, przez co może wzbudzać pewne wątpliwości. Wystarczy jednak, że poszukasz zakładki „Produkty”, potem „Okna”, a Twoim oczom ukaże się kilka rodzajów stolarki, po kliknięciu których poznasz ich dokładne parametry techniczne, wersje kolorystyczne oraz cechy przemawiające na ich korzyść.
 4. Czy przed wizytą w Waszym salonie w Skierniewicach powinienem znać rozmiary swoich okien?  Zdecydowanie ułatwiłoby to naszym pracownikom dobór okien specjalnie dla Ciebie, ale nic się nie stanie jeśli tego nie zrobisz. Wtedy zamierzeniem okien zajmą się nasi montażyści, ale po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do naszego salonu w Skierniewicach, przy ulicy Kozietulskiego 54.
 5. Czy z Waszej oferty mogą korzystać wyłącznie osoby indywidualne?  Nie, nie ograniczamy naszej oferty w taki sposób. Ku jeszcze większemu zadowoleniu naszych Klientów otworzyliśmy salony w wielu miastach Polski, dzięki czemu docieramy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli małych i dużych firm.
 6. Czy w każdym z salonów znajdę pełną ofertę Waszego sklepu?Tak, każdy z partnerów handlowych Oknoplast ma w swoim asortymencie wszystkie produkty, z którymi możesz zapoznać się na naszej stronie internetowej oknoplast.com.pl.
 7. Gdzie znajdę dokładny adres Waszego salonu w Skierniewicach?  Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Gdzie kupić?” i z dostępnej listy wybierzesz interesujące Cię miasto. Wtedy poznasz dokładny adres partnera handlowego Oknoplast oraz jego dane kontaktowe.

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów