Okna Sochaczew

Sochaczew - ELMONT - Partner Premium
15 SIERPNIA 43 96500 Sochaczew
Więcej informacji

Porównywarka okien

Zobacz, czym różnią się między sobą poszczególne profile okien OKNOPLAST.

Porównaj okna

Okno PAVA

Energooszczędność, zwiększona stabilność konstrukcji oraz do 10% więcej światła we wnętrzu. Okno PAVA zostało stworzone, by utrzymać jak najwięcej ciepła w Twoich pomieszczeniach.

Sprawdź
FAQ: Oferta Oknoplastu w Sochaczewie – o co nas pytacie.
 1. Czy produkty znajdujące się na Waszej stronie znajdę również w salonie w Sochaczewie?  Tak, oczywiście. Wszystkie produkty udostępniane przez nas na stronie znajdują potwierdzenie w każdym z salonów naszych partnerów handlowych.
 2. Ile trwa montaż okien?  Każde zlecenie jest kwestią indywidualną, ale ich realizacja nie przekracza kilku dni roboczych.
 3. Czy poza samą stolarką mogę zakupić u Was akcesoria okienne?  Tak, na naszej stronie internetowej, w zakładce „Produkty” znajdziesz całą naszą ofertę, a w tym okna, drzwi tarasowe i zewnętrzne, rolety i właśnie akcesoria. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia katalogu.
 4. Czy w salonie Oknoplast w Sochaczewie znajdę okna antywłamaniowe?  Wszystkie produkty znajdujące się na naszej stronie znajdziesz również w salonie w Sochaczewie.
 5. Czy w ofercie Oknoplast znajdę okna dopasowane do domu pasywnego?  Okna Winergetic Premium Passive – spełniają zadania stolarki do domu pasywnego.
 6. Jaki sposób kontaktu z pracownikami Oknoplast jest najszybszy?  Jeśli zależy Ci na czasie, zachęcamy do skorzystania z podanego na stronie numeru telefonu komórkowego lub odwiedzenia naszego salonu w Sochaczewie.
 7. Mieszkam w Sochaczewie, przy dość ruchliwej ulicy. Zastanawiałam się nad zakupem okien dźwiękoszczelnych, czy takie rozwiązanie się sprawdzi?  Wszystko zależy od tego, jakie okna wybierzesz, oraz czy zostaną one prawidłowo zamontowane. Dźwiękoszczelność określana jest jako skuteczność z jaką przegroda redukuje poziom dźwięku. Zastosowanie pakietu szybowego 4 Xglass w naszych oknach wiąże się z montażem zróżnicowanych, pod względem grubości, tafli szybowych. Dodatkowo, zastosowanie takiego pakietu szybowego pozwala na zmniejszenie kosztów zużycia energii cieplnej. Okna  dźwiękoszczelne pozwalają w znaczny sposób zredukować poziom hałasu dobiegającego z zewnątrz.
 8. Jakie są dokładne godziny otwarcia Waszego salonu w Sochaczewie?  Salon Oknoplastu w Sochaczewie (ul. 15 sierpnia 43) czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Niestety dokonanie zakupów w weekend nie jest możliwe, ponieważ zarówno w soboty jak i niedziele salon jest zamknięty.
 9. Czy stolarka aluminiowa jest ekologiczna?  Tak, nasze produkty wykonane z aluminium mogą być odzyskane w 100% jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych. Właśnie dlatego tak wielu klientów decyduje się na taki zakup.
 10. Czym charakteryzują się drzwi tarasowe HST?  Te drzwi tarasowe montowane są w systemie podnoszono-przesuwnym, co zapewnia stabilność i lekkość działania konstrukcji. Drzwi bez problemu można wyposażyć w napęd, który zapewni wysoki komfort użytkowania. Skrzydło takich drzwi może mieć do 3 m szerokości, a maksymalne przeszklenie całych drzwi może osiągnąć powierzchnię 13,8 m2. Zastosowanie okuć antywłamaniowych podniesie poziom bezpieczeństwa całej rodziny, a mikrowentylacja w okuciu pozwala na łagodne wietrzenie pomieszczenia. Skrzydła drzwi tarasowych HST znajdują się na dwóch, niezależnych prowadnicach, co pozwala schowanie jednych drzwi za drugimi.
 11. Czy rolety zewnętrzne z Waszej oferty można zamontować w istniejących już budynkach?  Oczywiście, że tak. Nasze rolety świetnie sprawdzą się zarówno przy dopiero planowanych inwestycjach, jak i tych, które już się pojawiły. Szeroki wybór rodzajów rolet, oraz kolorów ich lamelek pozwoli dopasować je do każdego stylu architektonicznego.
 

Skontaktuj się z nami

Skonsultuj swój projekt lub zadaj pytanie dotyczące produktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Napisz do nas:

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: docx, pdf, png, jpg, zip, Max. file size: 32 MB, Max. files: 3.
  Zgody (checkboxy)
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden
  Hidden

  Znajdź najbliższy salon OKNOPLAST

  Idź do pełnej mapy salonów